Kim Kardashian bawiła się razem z obecną partnerką Kanyego na jego listening party

Tymczasem Kanye pojawił się na scenie w koszulce z hasłem "pie***yć Adidasa" zapisanym cyrylicą.


2024.03.14

opublikował:

Kim Kardashian bawiła się razem z obecną partnerką Kanyego na jego listening party

Foto: instagram.com/kimkardashian/

Mimo rozstania Kanye West i Kim Kardashian nadal utrzymują se sobą kontakt i to nie tylko ze względu na dzieci. Kanye był na trybunach SNL, kiedy Kim była gospodynią programu, była żona towarzyszyła Westowi podczas listening parties przed premierą „Dondy”. Tym razem Kim także pojawiła się na imprezie byłego męża, na dodatek siedziała z Biancą Censori, obecną partnerką Ye (raper utrzymuje, że Bianca jest jego żoną, ale lepiej być sceptycznym w stosunku do takich deklaracji. Świadkowie zdarzenia informują, że panie nie tylko siedziały obok siebie, ale też rozmawiały ze sobą i miały się świetnie bawić.

Na widowni imprezy Westa pojawiły się również jego dzieci – 10-letnia North, 7-letni Saint, 4-letnia Chicago oraz 3-letni Psalm. Przypomnijmy – North zapowiedziała przed kilkoma dniami wydanie debiutanckiej płyty „Elementary School Dropoput”.

Widok byłej i obecnej partnerki Westa obok siebie wywołał spore zamieszanie, ale Kanye nie byłby sobą, gdyby nie skupił na sobie większości uwagi. Artysta pojawił się na scenie w koszulce z z hasłem „f**k Adidas” zapisanym cyrylicą, co kolejny raz podgrzało jego konflikt z w tą marką.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez YZYPLACE (@yzyplace)

Polecane

Share This