Kizo przedstawia pierwszego podopiecznego w swoim labelu


2022.09.07

opublikował:

Kizo przedstawia pierwszego podopiecznego w swoim labelu

fot. Karol Makurat / @tarakum_photography

Kizo rozpoczyna karierę w roli wydawcy. Od dziś w szeregi MTS label wkracza Polski Bandyta.

Kizo oraz agencja spacerange oficjalnie przedstawili pierwszego artystę w labelu MTS. Gdański raper postawił na podobną sobie charakterystykę twórcy zachowując spójność muzyczną wokół własnego labelu. Sukces niejedno ma imię, a Kizo wierzy, że będzie tożsame z jego nowym podopiecznym. MTS label staje się zatem sublabelem spacerange, potwierdzając zapowiedzi o dążeniu do budowania movementu wokół artystów wywodzących się z pierwotnych struktur spacerange.

Pierwszy artysta w labelu MTS – Polski Bandyta zaprezentował się współpracując z Pusherem oraz Oska30 na wspólnych projektach muzycznych oraz podczas koncertów. Choćby na ostatniej płycie grupy, Polski Bandyta położył zwrotki w trzynastu z dwudziestu dwóch utworów bezsprzecznie przykładając rękę do sukcesu projektu.

Urodzony w Polsce, jednak większość życia Polski Bandyta spędził w Niemczech. Słychać to też w jego flow, które wydaje się jakby zostało zanurzone w niemieckiej scenie. Niski głos, uliczny styl i agresywna nawijka to coś, co wyróżnia i charakteryzuje Bandziora.

Pierwszy singiel Polskiego Bandyty o tytule “Rozpalam” usłyszymy już jutro, czyli 8.09.2022.

Polski Bandyta jest już znany fanom Kizo. Panowie zainaugurowali współpracę na ostatniej płycie Kizownika w utworze Kuchnia Polska, który był zresztą jednym z singli. Zgodnie z zapowiedzią lidera MTS label, można się spodziewać kolejnych współprac wewnątrz wytwórni, jednak na ten moment nie podano żadnej konkretnej informacji o wspólnym utworze.

Polecane

Share This