Kizo też gra z WOŚP. Raper przygotował nie lada gratkę dla jednego z fanów


2021.01.29

opublikował:

Kizo też gra z WOŚP. Raper przygotował nie lada gratkę dla jednego z fanów

fot. YouTube

Jutro i w niedzielę odbędzie się 29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mimo pandemicznych ograniczeń uniemożliwiających organizację koncertów trzymamy kciuki za to, by ekipa Jurka Owsiaka ponownie zebrała jak najwięcej pieniędzy. Przypomnijmy – w 2020 padł kolejny imponujący rekord.

Fundacja WOŚP podczas 28. Finału zebrała 186 133 610, 66 PLN, co do których ma bardzo jasne i sprecyzowane plany na zakup sprzętu medycznego dla polskich szpitali. Celujemy w najwyższą jakość i pragniemy kupić sprzęt, który podniesie poziom sal operacyjnych i zabiegowych. Przeznaczymy na to część pieniędzy, bo realizujemy także non stop całoroczne programy medyczne – mówił po zliczeniu wszystkich pieniędzy Owsiak.

Sprawdź także: KęKę odnalazł „Benz Dealera”

Od początku istnienia Orkiestra może liczyć na artystów. W tym roku nie jest inaczej – do wylicytowania jest m.in. samochód ufundowany przez PRO8L3M. Motoryzacyjną ofertę przygotował także Kizo, który zaprosi najhojniejszego fana na przejażdżkę. Zwycięzca aukcji otrzyma również płytę i obraz, który znamy z teledysku do utworu „Futro”.

– Wylicytuj przejazd autem z Kizo oraz podpisaną przez niego płytę Posejdon i obraz namalowany podczas planu zdjęciowego do teledysku „Futro”.

Spotkanie z Kizo może odbyć się tylko na terenie Gdańska, w ustalonym wspólnie terminie do 31 grudnia 2021.Płyta zostanie podpisana przez Kizo na spotkaniu ze zwycięzcą – czytamy w opisie aukcji.

Licytacja trwa do 9 lutego. W tej chwili najwyższa oferta opiewa na 6600 PLN. Aukcję znajdziecie na tej stronie.

Polecane

Share This