Kłopoty labelu Pono. Raper zarzuca części wspólników przekroczenie kompetencji i „skrajną nieodpowiedzialność”


2020.01.21

opublikował:

Kłopoty labelu Pono. Raper zarzuca części wspólników przekroczenie kompetencji i „skrajną nieodpowiedzialność”

fot. W. Ekonomiuk

Goszcząc latem przed naszą kamerą Pono zapowiadał, że nakładem labelu Visioners ukaże się nie tylko jego kolejne solo, ale także krążki Fu, Wigora i Liroya. Niedługo później dowiedzieliśmy się, że pod skrzydła wytwórni trafili Prykson Fisk i KOKO.

Jesienią na rynku pojawiło się „Personality” Fusznika, kilka dni temu Pono opublikował singiel „Szyfrem”. Wydawałoby się, że wszystko idzie zgodnie z planem, tymczasem Pono poinformował dziś o przepychankach pomiędzy współwłaścicielami wydawnictwa. Poniżej publikujemy oświadczenie artysty.

W ostatnim czasie dużo osób zauważyło, że twórczość moja oraz innych artystów zrzeszonych pod szyldem wytwórni Visioners zniknęła z platform cyfrowych.

Jest to efekt działań prezesa spółki Visioners, który przekroczył swoje kompetencje i w sposób skrajnie nieodpowiedzialny doprowadził wraz dyrektorem zarządzającym do wyżej wymienionej sytuacji. W miedzy czasie ten sam Prezes spółki Visioners próbował przejąć naszą spółkę, przejmując udziały swoich przyjaciół z Tacto Label obecnie Visioners Music Promotion, która ma większość udziałów w spółce Visioners. W ten sposób Prezes spółki Visioners miał nadzieje podnieść kapitał zakładowy, co miało mu pozwolić na wykupienie moich udziałów. Niekompetencja tego człowieka a także jego prawnika jest jednak tak wielka, że nie doczytali się w umowie spółki iż przy tym podziale udziałów nie jest to możliwe, co pozwoliło nam na to by skutecznie powstrzymać przejęcie wytwórni. 🙂

Niestety prezo miał na tyle władzy żeby mnie ubezwłasnowolnić, co nie pozwala mi na dalsze prowadzenie wytwórni oraz monitorowanie obecnej sytuacji.

Prezes rozpowszechnia nieprawdziwe informacje mające na celu z dyskredytowanie pozostałych wspólników Visioners, co ma odwrócić uwagę od działań, które doprowadziły wytwórnię do obecnej sytuacji.

Dla tego Informuję, że nie biorę odpowiedzialności za działania spółki Visioners Sp. Zoo, spółki V.M.P Sp zoo. jak i Visioners Studio oraz zawieszam współprace z tymi ludźmi.

Jednocześnie zapraszam was na nowy kanał SAP jak i na nasz nowy sklep Ponosport gdzie wraz z pozostałymi wspólnikami spółki Visioners, z dala od ludzi pokroju Prezesa zarządu spółki Visioners kontynuujemy naszą działalność.

PONO

Zwróciliśmy się do Visioners z prośbą o ustosunkowanie się do oświadczenia Pono.

Polecane

Share This