Klub The Fresh zaprasza na Reebok Dancehall Clash

Turniej oparty na klasycznych pojedynkach między uczestnikami


2010.04.16

opublikował:

Klub The Fresh zaprasza na Reebok Dancehall Clash

Już 24 kwietnia w warszawskim klubie The Fresh odbędzie się Reebok Dancehall Clash. Ten rozgrywany, w dwóch kategoriach: Girl`s CLASH i Team`s CLASH, turniej opiera się na klasycznych pojedynkach pomiędzy uczestnikami. Występy tancerzy oceniać będzie jury w składzie: Ula „Afro” Fryc – utytułowana tancerka dancehall, Ania Jujka – choreograf, nauczycielka i tancerka, Junior Stress – polski wokalista ragga, reggae i dancehall, dj, konferansjer i selekta. Stawka turnieju jest niebagatelna ponieważ pula nagród wynosi ponad 20 tysięcy złotych, sponsorami nagród są Reebok, BABY-G, Endorfina, Akademia Isadory oraz Szkoła Tańców Karaibskich SHO.

Turniej i późniejszą imprezę poprowadzi 27Pablo – pionier współczesnego stylu dancehall w Polscem, kolejną atrakcją czekającą na odwiedzających 24 kwietnia klub The Fresh będzie koncert Junior Stressa`a, którego wszystkie występy to Raggamuffinowy Ogień (nawijka), pozytywne słowo (konferansjerka), dancehallowy taniec(selekcja), ale przede wszystkim, respekt dla korzeni – Love Sen-C Music. Po koncercie o dobrą zabawę na parkiecie zadbają Krzaku Selekta oraz RootsDrivah.

Tego wydarzenia żaden miłośnik muzyki i kultury dancehall nie może przegapić. Więcej informacji na temat turnieju (w tym regulamin) oraz imprezy znajduje się na http://dancehallclash.pl.

24 kwietnia 2010 (sobota)

Reebok Dancehall Clash

Prowadzący: 27Pablo

Koncert: Junior Stress (na zdjęciu)

Gramofony: Krzaku Selekta oraz RootsDrivah

The Fresh, ul.Wawelska 5

Start 20:00, Wstęp 10 zł.

Dla osób z zegarkami Baby-G wstęp gratis.

http://www.thefresh.pl/

Polecane