KMFDM szykują składankę


2016.08.11

opublikował:

KMFDM szykują składankę

KMFDM, pionierzy industrialnego rocka, zapowiadają płytę „Rocks – Milestones Reloaded”, która ukaże się 9 września. Album będzie kompilacją The Best Of, na którą utwory wybrali osobiście Sascha Konietzko i Lucia Cifarelli. Wymyślone na nowo i zremiksowane wersje brzmią jak idealna koncertowa setlista. Przy płycie pracowali m.in. Bradley Bills z Chant, producent/muzyk Marco Trentacoste i Sascha Konietzko. Nowe wersje utworów zawierają esencję twórczości KMFDM, a zarazem niosą ze sobą nową jakość.

Zgodnie z tradycją KMFDM, na „Rocks” składają się wszystkie cechy charakterystyczne dla nich elementy: grafika, którą stworzył Aidan Hughes „Brute” i która przypomina styl sowieckiej propagandy, industrialne brzmienie, będące połączeniem techno/dance’u z heavy metalem oraz zaangażowane politycznie teksty.

Album KMFDM „Rocks – Milestones Reloaded”, który ukaże się jako CD, DVD „We Are KMFDM”, CD DVD i 2LP. Po tej płycie możemy spodziewać się nowego studyjnego albumu i długiej trasy koncertowej w 2017 roku.

 

 

{facebook}

 

Tagi


Polecane

Share This