Kobik komentuje współpracę Szpaka z chillwagonem


2020.06.29

opublikował:

Kobik komentuje współpracę Szpaka z chillwagonem

Foto: P . Tarasewicz / CGMCreativeStudio

Współpraca Szpaka z chillwagonem to jedna z największych niespodzianek tego roku na polskiej scenie. Obie strony deklarują, że na kawałku „robale” się nie skończy i Szpaku dołącza do ekipy Borixona na stałe. Czy to oznacza jego rozstanie z Biurem Ochrony Rapu?

Sprawdź też: Paluch skomentował dołączenie Szpaka do chillwagonu

To nie żaden transfer z BORu do chillwagonu. Jestem nadal w BOR Crew, rozwijam swoje GUGU i nak****am dwie płyty naraz. Kocham muzykę, a nie politykę – komentował niedawno Szpaku.

Paluch przyznał, że nie wiedział o planach swojego byłego podopiecznego („Atypowy” Szpaka ukazał się nakładem BOR Records), Kobik zdradza natomiast, że dowiedział się o wszystkim z sieci.

Dowiedziałem się o tym tak naprawdę z internetu. Kawałek mi się nie podoba. Nie mam nic do tego. Byłem tym zaskoczony. Większość ludzi była tym zaskoczona. Nie przeszkadza mi to, jeśli Szpaku lubi się z chłopakami z chillwagonu i chce z nimi tworzyć projekt. To nie jest żaden transfer z BOR Crew do chillwagonu, aczkolwiek dużo ludzi zwariowało. Myślę, że takie było założenie. To miało zaszokować i zadziałało – skomentował artysta.

Polecane


Share This