Kodak Black dostał astronomiczne pieniądze za zdissowanie Tekashiego w jego własnym numerze

Wspólny klip Tekashiego i Kodaka Blacka wyświetlono już 6,5 miliona razy


2023.07.24

opublikował:

Kodak Black dostał astronomiczne pieniądze za zdissowanie Tekashiego w jego własnym numerze

Przypomnijmy, że w weekend Tekashi 69 pochwalił współpracą z Kodakiem Blackiem. To pierwszy feat 6ix9ine’a z poważnym amerykańskim raperem od momentu, kiedy poszedł on na współpracę z organami władzy. Obecnie singiel „Shaka Laka”, w którym poza Kodakiem usłyszymy także nową miłość Tekashiego – Yailin la Mas Viral, odtworzono 2, 5 miliona razy. Natomiast klip, który na YouTubie opublikowano nieco ponad dob,ę ma już 6,5 miliona wyświetleń.

Kodak Black już w pierwszych wersach wyjaśnia, że jego lojalność do pieniędzy jest większa niż do czegokolwiek innego, bo współpraca z kapusiem raczej nie jest dobra dla biznesu.

I jak donosi amerykańska prasa donosi, właśnie za samo zdissowanie Tekashiego w jego własnym numerze Kodak Black miał otrzymać od niego minion dolarów. Nadal nie wiadomo ile raper zainkasował za samą współpracę z 6ix9ine’em.

Przypomnijmy, że wspólnego numeru z raperem uważanym za donosiciela ni może znieść Boosie Badazz, który ma na swoim koncie współpracę z Blackiem.

– Jak mnie roz*ebał ten czarnuch. On nie ma żadnych zasad ani moralności. To nie jest czarnuch z ulicy. Wszystkio się spiep**yło. Cały stan Floryda jest teraz popiep**ony. Żadnej lojalności wobec żadnych zasad. Pieniądze ponad wszystko człowieku. Pieniądze mogą sprawić, że zrobisz wszystko, bracie. Największy szczur na świecie – powiedział Booise podczas live’a na Instagramie.

Polecane

Share This