Kolejna ikona polskiego rapu w barwach StoproRap?

Wytwórnia rozpędza się po tym, jak zmieniła właściciela.


2020.05.13

opublikował:

Kolejna ikona polskiego rapu w barwach StoproRap?

Kilkanaście dni temu informowaliśmy o tym, że StoproRap zmieniło właściciela. Szczecińska wytwórnia powiązana dotychczas z marką Stoprocent Winiego trafiła w ręce Remika Łupickiego, szefa MyMusic. Wraz z ogłoszeniem pierwszego artysty zakontraktowanego przez odświeżone StoproRap, czyli DJ-a Decksa, nowy właściciel zadeklarował, że wytwórnia skupi się na klasyce hip-hopu. Wygląda na to, że jej kolejny ruch jest potwierdzeniem tej zapowiedzi.

Na instagramowym profilu StoproRap pojawiła się zapowiedź ogłoszenia kolejnego artysty, który wyda płytę pod skrzydłami labelu. Póki co nie zdradzono, kto nim będzie, ale artysta zrobił to sam. – Działamy!!! – napisał na Instagramie Eldo, publikując grafikę z logotypami StoproRap. Trudno uznać ten ruch za zaskoczenie – Eldo od lat współpracował z MyMusic, kiedy więc firma dorobiła się stricte hip-hopowego labelu, naturalnym wydało się, że zechce powiązać z nim Eldokę.

Raper od dłuższego czasu pracuje nad krążkiem „Alfa”. Czy informacja o podpisaniu kontraktu oznacza, że premiera krążka jest bliżej niż dalej? Czekamy na rozwój sytuacji.

Polecane

Share This