Kolejna zaskakująca współpraca Prosto


2021.05.17

opublikował:

Kolejna zaskakująca współpraca Prosto

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Prosto przyzwyczaiło nas do odważnych współprac. W ostatnich latach firma łączyła siły m.in. z Vistulą i 4F, teraz wkracza na zupełnie nowy rynek, oferując rower i akcesoria oraz odzież dla rowerzystów. Czołowa polska marka streetwearowa nawiązała współpracę z wrocławską firmą Loca Bikes, oferując rower, specjalną nerką oraz kolekcję odzieży.

W Prosto ciągle patrzymy w przyszłość i cenimy nowatorskie rozwiązania. Kładziemy nacisk na świadomą, lokalną produkcją. Mocno stawiamy na mobilność i swobodę, żeby zawsze być o krok do przodu. Współpraca Prosto z Loca Bikes to nasz kolejny manifest tych wartości – czytamy na Prosto.pl.

Sprawdź także: Po doświadczonych graczach czas na świeżą krew – Avi & Louis Villain przedstawili kolejnego gościa

Rower od Prosto x Loca to brak ograniczeń. Przemyślana geometria i części najwyższej jakości zapewniają sportowe osiągi na każdym typie drogi. Dzięki paskowi kewlarowemu i biegom w piaście, nasz rower jest bezawaryjny i zawsze gotowy do jazdy. Niezmiennie oferujemy także niebanalny design. Klasyczną czerń ramy przełamaliśmy delikatnym efektem luminescencji, przenosząc dobrze znany, surowy minimalizm w przyszłość. Przemieszczaj się z nami w swoim tempie i według własnych reguł. Kiedy się spieszysz i kiedy masz czas tylko dla siebie, w sercu miasta i daleko poza nim. Zawsze bezszelestnie, ale nigdy niezauważenie – reklamuje wyceniony na 6500 PLN rower Prosto.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Prosto.1999. (@prostowear)

Polecane

Share This