Po doświadczonych graczach czas na świeżą krew – Avi & Louis Villain przedstawili kolejnego gościa


2021.05.17

opublikował:

Po doświadczonych graczach czas na świeżą krew – Avi & Louis Villain przedstawili kolejnego gościa

fot. Michał Chojnacki / @michal502

To już ostatnia prosta przed premierą nowego albumu Aviego & Louisa Villaina. „Akademia Sztuk Pięknych” – album zamykający „trylogię sycylijską” – trafi do rąk fanów już w najbliższy piątek. Dotychczas znaliśmy trzech zaproszonych gości i byli nimi sami weterani rodzimej sceny – Ero, Pezet i Onar. Teraz czas na reprezentanta znacznie młodszego pokolenia – artyści właśnie poinformowali, że do grona artystów, których usłyszymy na ich płycie, dołączył Kabe.

Na moyalabel.pl trwa preorder edycji specjalnej nadchodzącego albumu Aviego i Louisa. Wydawnictwo promują dotychczas cztery single – „Evviva l’arte”, „Soprano”, „AMG” i opublikowany w ubiegłym tygodniu „Toast”.

Sprawdź także: Dlaczego raperzy wspierają prawomocnie skazanego Dawidziora? Kacper odpowiada na krytyczne komentarze

Avi x Louis Villain to duet, który błyskawicznie zwrócił na siebie oczy całej sceny i zjednał sobie jej szacunek, wraca z trzecią i ostatnią częścią sycylijskiego tryptyku. „Zbiór dzieł sycylijskich” i „Spis pieśni sycylijskich” wysoko powiesiły poprzeczkę, a przecież… koniec wieńczy dzieło. „Akademia Sztuk Pięknych” to zwieńczenie długiej drogi, która choć nieodległa w czasie, obfitowała w ogrom zwrotów akcji. Dwójka raperów, która nie tak dawno debiutowała stawiając na oryginalność, finalnie zdefiniowała dziś swój styl i zaprezentowała go w pełnej krasie.

Trzeci album Aviego x Louisa Villaina to hołd dla sztuki jako takiej i dla możliwości artystycznego wyrażania siebie, stąd jego różnorodność i przekrój inspiracji. Autorzy nie unikają osobistych i poważnych tematów, ale równie chętnie jak do korzeni sięgają do współczesności.

Polecane

Share This