Kolejne duże nazwisko ze Stanów na płycie Malika Montany

"Adwokat Diabła" zapowiada się imponująco.


2023.02.09

opublikował:

Kolejne duże nazwisko ze Stanów na płycie Malika Montany

fot. mat. pras.

Malik Montana stopniowo podgrzewa atmosferę przed premierą swojego nowego krążka „Adwokat Diabła”. Raper opublikował dotychczas dwa utwory i zdradził ksywki dwójki gości. Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że na płycie pojawi się NLE Choppa, wcześniej usłyszeliśmy singiel „OMDB” z Szamzem. Teraz raper odkrywa kolejną kartę i choć nie do końca jest to niespodzianka, to i tak cieszy.

Od dłuższego czasu wiadomo, że Malik nagrał kawałek z Fivio Foreignem. Artyści spotkali się w ubiegłym roku w Warszawie, wystąpili wspólnie na Clout Festivalu i nakręcili teledysk do kooperacyjnego kawałka. Fani nieustannie pytają o to, kiedy utwór ujrzy światło dzienne i wygląda na to, że stanie się to najpóźniej w dniu premiery płyty, bowiem Malik i GM2L potwierdzili właśnie, że Fivio pojawi się na „Adwokacie Diabła”.

Przypominamy, że nowa płyta Malika jest dostępna jedynie w jednej z dwóch wersji boksów wycenionych na 249,99 i 449,99 pln. Na miesiąc przed premierą materiał uzyskał już status platynowej płyty.

Polecane

Share This