Kolejne polskie festiwale odwołane

Imprezy padły ofiarą pandemii


2020.04.17

opublikował:

Kolejne polskie festiwale odwołane

Koncert, pixabay.com

Cały świat cierpi z powodu pandemii koronawirusa. Pozamykano szkoły, puby, bary, kina, muzea i teatry oraz odwołano lub przełożono większość festiwali i koncertów. Teraz otrzymaliśmy kolejne złe wieści – festiwale Sunrise i Audioriver zostały przeniesione na przyszły rok. Wszystko oczywiście w związku z trwającą pandemią koronawirusa.

To wręcz nieprawdopodobne, ale z uwagi na panującą sytuację podjęliśmy decyzję o przełożeniu tegorocznej edycji Sunrise Festival na kolejny rok. Informujemy o tym z głębokim smutkiem, ale jesteśmy świadomi, że Wasze zdrowie i życie jest wartością nadrzędną. Jesteśmy odpowiedzialni. Nie możemy dopuścić do sytuacji, w której ktoś z Was mógłby zostać zakażony podczas naszego wydarzenia – napisali organizatorzy Sunrise Festival na Facebook’u.

Sprawdź też: Łona i Webber pytają co tam, mordo?

Z kolei organizatorzy Audioriver poinformowali o odwołani tegorocznej imprezy. Jednocześnie poinformowali o tym, że wszystkie zakupione bilety zachowują ważność na przyszły rok. Wkrótce mamy także poznać przyszłoroczne daty.

Zgodnie z obowiązującymi decyzjami administracyjnymi dotyczącymi imprez masowych, jesteśmy zmuszeni do tego, aby odwołać Audioriver w dniach 24-26 lipca 2020 r.. Tegoroczna edycja miała mieć dla nas wyjątkowe znaczenie – mieliśmy spotkać się z Wami już po raz piętnasty i dokładaliśmy wszelkich starań, aby pod każdym względem ten jubileusz wypadł jak najlepiej. Jesteśmy niezwykle wdzięczni za Wasze wsparcie i radość, jaką dajecie nam każdego dnia. Będziemy to powtarzać zawsze – Audioriver to Wy – napisali organizatorzy Audioriver w oświadczeniu.

Polecane

Share This