Kolejni dziennikarze opuszczają radiową Trójkę

Wcześniej z Trójki odeszli m.in. Wojciech Mann czy Anna Gacek


2020.04.27

opublikował:

Kolejni dziennikarze opuszczają radiową Trójkę

Po odejściu Anny Gacek, Wojciecha Manna czy Jana Chojnackiego z Programu Trzeciego Polskiego Radia, kolejne osoby podejmują decyzję o rezygnacji. W poniedziałek wypowiedzenia złożyli Dariusz Bugalski oraz Paweł Drozd. Dariusza Bugalskiego słuchacze mogą znać z takich programów jak „Trójka pod Księżycem”, „Południk” czy „Wszystko, co najważniejsze”. Z kolei Drozd prowadził m.in. „Śniadanie międzykontynentalne” czy „Klub Trójki”.

Odchodzę z Trójki. Właśnie złożyłem wymówienie z pracy. To trudna decyzja, bo byliśmy razem w Trójce przez 19 lat. Ostatnie lata były bolesne. Odchodzę, bo chcę być w zgodzie ze sobą. I nie chcę utracić waszego wsparcia, na które tak ciężko pracowałem. Moim przyjaciołom, którzy pozostają w Trójce, chcę powiedzieć: trzymajcie się. Bardzo szanuję waszą pracę. Zrobiliśmy piękne radio. Chcę powiedzieć, że każdy ma prawo do własnej decyzji. Ja akurat wybrałem tak. Powstaje nowe radio, Nowy Świat. Będę się z ciekawością przysłuchiwał temu radiu i trzymał za was kciuki – przekazał Dariusz Bugalski na swoim Facebook’u.

SPRAWDŹ TAKŻE: Czy Jędker odpowie na diss Wujka Samo Zło?

O swoim odejściu poinformował Paweł Drozd na swoim Facebook’u.

Była to decyzja, która dojrzewała od pewnego czasu. W pewnym momencie stwierdziłem, że muszę pozostać w zgodzie z samym sobą, ze swoimi zasadami – powiedział Paweł Drozd.

SPRAWDŹ TAKŻE: Mery Spolsky, Rosalie. i Saful z Dixon37 w nietypowym projekcie

Zarówno Bugalski jak i Drozd poinformowali na koniec, że we wtorek rano poinformują o swoich dalszych „potrójkowych” krokach.

Polecane

Share This