Kolejny choreografowie FNF Winter Dance Intensive 2012

Czwarta edycja zajęć już w lutym


2011.12.19

opublikował:

Kolejny choreografowie FNF Winter Dance Intensive 2012

W dniach 18-25 lutego odbędzie się FNF Winter Dance Intensive 2012, czyli czwarta odsłona zimowych warsztatów tanecznych organizowanych przez FNF Dance Studio. Znamy kolejnych choreografów, którzy poprowadzą zajęcia na FNF WDI 2012, są to Tony Czar, Shaun Evaristo, Luther Brown, Christian Owens, Kumari Surai, Chaz Buzan, Talia Favia.

Ich szczegółowe biografie dostępne są na oficjalnej stronie internetowej FNF Winter Dance Intensive.

Kolejny raz organizatorom udało się dobrać niepowtarzalną mieszankę instruktorów z Los Angeles, w związku z czym każda lekcja w czasie trwania warsztatów FNF Winter Dance Intensive 2012 prowadzona będzie w zupełnie innym stylu oraz klimacie. Każdy z zaproszonych choreografów jest stuprocentowym profesjonalistą, dzięki czemu uczestnicy warsztatów będą mieli niepowtarzalną możliwość rozwoju swoich umiejętności oraz talentu przez cały czas trwania FNF Winter Dance Intensive 2012. W grafiku warsztatów znajdą się również polscy instruktorzy z FNF Dance Studio, którzy mają już ogromne doświadczenie oraz umiejętności poprzez prowadzenie warsztatów na całym świecie.

Warsztaty FNF Winter Dance Intensive 2012 odbędą się w podradomskim hotelu Cyganeria, który przystosowany jest do różnego rodzaju imprez, m.in. tanecznych, oraz zapewnia zakwaterowanie na najwyższym poziomie.

Wszyscy zainteresowani mogą się zapisywać pod TYM adresem.

Polecane

Share This