Komety oraz Tymon & The Transistors na festiwalu w Jarocinie

Nie tylko młode zespoły na dachu autobusu Red Bull Tourbus


2012.06.22

opublikował:

Komety oraz Tymon & The Transistors na festiwalu w Jarocinie

W trakcie tegorocznej edycji Festiwalu w Jarocinie na dachu autobusu Red Bull Tourbus oprócz młodych zespołów (zwycięzców konkursu Rytmy Młodych) wystąpią Komety i Tymon and the Transistors!

20 lipca na mobilnej scenie muzycznej staną Komety, jeden z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych zespołów alternatywnych w kraju. Do dziś Komety pozostają jednym z nielicznych krajowych zespołów, któremu udało się zaistnieć również poza granicami. Ich piosenki ukazały się na składankach m.in. w USA, Francji, Finlandii, Niemczech, Japonii i Rosji. W kwietniu 2011 roku ukazała się ich ostatnia płyta – „Luminal”.

21 lipca na scenie Red Bull Tourbus zagra Tymon and the Transistors, czyli projekt Tymona Tymańskiego, znanego również z zespołów Kury czy Trupy. Grupa poza tworzeniem piosenek na własne płyty długogrające, angażuje się również w inne projekty – przykładem napisanie ścieżki dźwiękowej do filmu „Wesele” Wojciecha Smarzowskiego.


Karnety na Festiwal kosztują 125 zł do 30 czerwca oraz 135 zł od 1 lipca. Bilety jednodniowe kosztują 85 zł do 30 czerwca lipca oraz 95 zł od 1 lipca.

Szczegóły na www.jarocinfestiwal.pl.

Więcej o Red Bull Tourbus na www.redbulltourbus.pl.

Partner Festiwalu: Jarociński Ośrodek Kultury.

Polecane

Share This