Koncert Amy Winehouse odwołany

Oświadczenia organizatora festiwalu w Bydgoszczy i managementu artystki


2011.06.22

opublikował:

Koncert Amy Winehouse odwołany

Agencja SNAP i Sony Music z przykrością informują, że występ Amy Winehouse planowany na 30 lipca podczas ARTPOP Festival Złote Przeboje Bydgoszcz 2011

 nie odbędzie się.

Otrzymaliśmy wczoraj w nocy wiadomość od managementu Amy, dotyczącą odwołania całej europejskiej trasy ze względu na stan zdrowia artystki.Chcemy jednakże zapewnić, że pomimo odwołania występu Amy Winehouse, ARTPOP Festival odbędzie się tak jak był planowany, 30 lipca w Bydgoszczy. W ciągu kilku najbliższych dni poinformujemy jak będą wyglądały zmiany w programie festiwalu” – mówi Ewelina Krysiak, Dyrektor Zarządzający SNAP.

Oficjalne oświadczenie managementu artystki w tej sprawie:

Amy Winehouse wycofuje się ze wszystkich planowanych koncertów. Wszyscy zaangażowani zrobią wszystko by pomóc jej wrócić do zdrowia i będą ją wspierać tak długo jak będzie to potrzebne.

Amy Winehouse is withdrawing from all scheduled performances.  Everyone involved wishes to do everything they can to help her return to her best and she will be given as long as it takes for this to happen.

ARTPOP FESTIVAL ZŁOTE PRZEBOJE BYDGOSZCZ 2011, 30 LIPCA 2011, MYŚLĘCINEK

Wczoraj informowaliśmy, że wokalistka była zbyt pijana, by móc zaśpiewać przed publicznością w Belgradzie… a organizatorzy zapewniali, że „polski” koncert nie jest zagrożony.

Wokalistka zagrała w stolicy Serbii w ostatnią sobotę, 18 czerwca. Jak dowiedział się serwis BBC News, artystka przez większość koncertu bełkotała, zamiast śpiewać, oraz przechadzała się chwiejnym krokiem po scenie. W pewnym momencie upuściła też mikrofon.

Zachowanie Winehouse spotkało się z natychmiastową reakcją 20-tysięcznej publiczności, która raz po raz wygwizdywała piosenkarkę.

Warto dodać, że wszystkie hotele, w których Winehouse miała się pojawić na swojej europejskiej trasie koncertowej, zostały poproszone o usunięcie alkoholu z pokojów, w których miałą stacjonować artystka.

Wkrótce po występie w Belgradzie rzecznik Amy potwierdził, że w związku z zaistniałą sytuacją najbliższe koncerty w Stambule i Atenach zostają odwołane. „Trasa artystki zostanie wznowiona na początku lipca” – to już nieaktualne.

 

Polecane

Share This