Koncert Maty odwołany w ostatniej chwili. Publiczność ewakuowana, scena i sprzęt uszkodzone


2022.07.23

opublikował:

Koncert Maty odwołany w ostatniej chwili. Publiczność ewakuowana, scena i sprzęt uszkodzone

Foto: @piotr_tarasewicz / @cgm.pl

Mata miał dziś wystąpić na plenerowej scenie przed Tauron Areną Kraków. Niestety, nawałnica, która przeszła popołudniu nad miastem zmusiła organizatorów do ewakuowania widzów i przełożenia imprezy. Jeśli pogoda nie stanie na drodze, koncert odbędzie się jutro w tym samym miejscu i o tej samej godzinie.

Raz jeszcze dziękujemy za sprawną ewakuację i stosowanie się do poleceń ochrony. Najważniejsze, że nikomu nic się nie stało. Jednakże możliwości techniczne nie pozwalają na realizację wydarzenia. Zespół MATA TOUR jest gotowy do zagrania koncertu jutro, a wszystkie pracujące przy wydarzeniu osoby intensywnie pracują nad jego jutrzejszą realizacją.

Tym samym koncert zostaje przeniesiony na jutro, tj. niedzielę 24 lipca. Miejsce i harmonogram wydarzenia nie ulegają zmianie. Mamy nadzieję, że zatrzymacie bilety, które zachowują ważność i zobaczymy się jutro pod sceną! Jednocześnie informujemy, że zeskanowane dzisiaj bilety będzie można wykorzystać jutro – komentuje Sold Out Agencja, organizator wydarzenia.

Osoby, które nie mogą uczestniczyć w przełożonym koncercie, mogą zwrócić bilety w miejscu zakupu.

Tagi


Polecane

Share This