Koncerty i festiwale wrócą dopiero na jesieni 2021 roku? Tak twierdzi ekspert

Ponura wizja amerykańskiego lekarza


2020.04.13

opublikował:

Koncerty i festiwale wrócą dopiero na jesieni 2021 roku? Tak twierdzi ekspert

Koncert, pixabay.com

Z powodu pandemii koronawirusa na całym świecie odwołano mnóstwo festiwali oraz koncertów. Artyści przenieśli się do Internetu i za pośrednictwem social mediów lub live stream’ów starają się mieć kontakt z fanami. Wszyscy jednak z utęsknieniem wyczekują końca pandemii i powrotu do normalności. Nie ma chyba osoby, która nie chciałaby teraz spokojnie wyjść na zewnątrz, do pubu, kina czy pójść na koncert.

Sprawdź też: „Kwiecień” – Klocuch w świetny sposób parodiuje „Jesień” Quebonafide

Niestety, amerykański specjalista z dziedziny medycyny uważa, że koncerty oraz festiwale nie wrócą zbyt szybko. W dyskusji zorganizowanej przez New York Times amerykański onkolog i bioetyk Ezekiel Emanuel stwierdził, że w tym roku żadne większe wydarzenia się nie odbędą, a organizatorzy będą musieli pogodzić się z tą myślą. Kilka festiwali zostało przeniesionych na przyszły rok, a niektóre jak np. Coachella mają odbyć się w październiku 2020.

Sprawdź też: Nosowska zachwycona powieścią napisaną przez rapera

Nie wiem jak organizatorzy chcą zorganizować te wydarzenia w tym roku. Nie rozumiem jak w ogóle mogą dopuszczać taką możliwość. Uważam, że masowe imprezy wrócą na samym końcu i realistycznie oceniając sytuację to będzie to możliwe najwcześniej na jesieni 2021 – powiedział podczas dyskusji Ezekiel Emanuel.

Polecane

Share This