Konkurs The Australian Pink Floyd Show


2010.01.25

opublikował:

Konkurs The Australian Pink Floyd Show

Przed nami cztery wielkie koncerty The Australian Pink Floyd Show – największego na świecie tribute bandu. Właściwie nie koncerty, a spektakularne rockowe przedstawienia. Będzie je można zobaczyć we Wrocławiu, Bydgoszczy, Warszawie i Katowicach.

W weekend ruszył nasz konkurs, w którym na zwycięzców czekają podwójne wejściówki na każdy z koncertów TAPFS. W sobotę pytaliśmy się o tytuł utworu z albumu The Wall, który nie znalazł się na filmie Alana Parkera pod tym samym tytułem, oraz o nazwisko odtwórcy głównej roli dorosłego Pinka. W niedzielę należało podać imię i nazwisko wokalistki, która od kliku lat występuje z The Australian Pink Floyd Show i wykonuje słynne solo w The Great Gig In The Sky (utwór w jej wykonaniu będzie można podziwiać podczas najbliższych koncertów w Polsce) oraz tytuł piosenki, która czytana jest na głos przez nauczyciela w jednej ze scen filmu „The Wall” jako „wierszyk” młodego Pinkiego, przyłapanego na nieuważaniu podczas lekcji. Na te pytania już nie przyjmujemy odpowiedzi. Czas minął.Dziś pytanie rezerwowe – ostatnie, dla tych, którzy nie zdążyli odpowiedzieć w weekend na któryś z zestawów (przypominamy, należy odpowiedzieć prawidłowo na minimum trzy z konkursowych pytań). Jutro szukajcie wyników konkursu.Pytanie nr 5.:

5. Pink Floyd mają w dorobku album, który dotarł do 9. miejsca na brytyjskiej liście przebojów, natomiast w USA nie osiągnął żadnego sukcesu i nie pojawił się tam wówczas w żadnym notowaniu. O którym albumie mowa?Na prawidłowe odpowiedzi na pytanie nr. 5 czekamy tylko dziś (poniedziałek) do północy, pod adresem redakcja@cgm.pl. W temacie wiadomości należy wpisać TAPFS i nazwę miasta, w którym chcecie wybrać się na koncert (np.: TAPFS – BYDGOSZCZ).W treści maila, poza prawidłową odpowiedzią należy podać swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu. Uwaga – prosimy zachować kopię wysłanego maila. Jedna osoba może przysłać tylko jeden zestaw odpowiedzi – dublujące się zgłoszenia (np.” z różnych kont mailowych) nie będą brane pod uwagę.

***

The Australian Pink Floyd Show to zespół, który przez wiele lat
pracował na swój ogromny sukces doprowadzając swój występ do perfekcji.
Zespół tworzą znakomici muzycy, którzy zdecydowali się poświęcić
ogromną część swojego życia, aby stworzyć fantastyczne widowisko które
zdoła sprostać legendzie. Dbałość o każdy najmniejszy szczegół,
zatrudnienie techników oświetleniowych, jak również akustyka Colina
Norfielda, którzy współpracowali z zespołem Pink Floyd powoduje, że ich
koncerty to idealna rekonstrukcja występów Floydów. Muzycy z niebywałym
pietyzmem podchodzą do kwestii brzmienia, używając dokładnie tych
samych instrumentów na których grali słynni Brytyjczycy. Kunszt, jak i
profesjonalizm całego przedsięwzięcia docenił sam zespół Pink Floyd,
który niejednokrotnie pojawiał się na koncertach TAPFS. W 1996 roku
formację spotkał niezwykły zaszczyt, grupa The Australian Pink Floyd
Show została poproszona o występ na 50 urodzinach samego Davida
Gilmoura, gdzie do muzyków na scenie dołączyli Richard Wright i Guy
Pratt, aby wspólnie wykonać utwór Comfortably Numb! W rezultacie,
Australian Pink Floyd Show jako jedyny ‘tribute band’ zespołu Pink
Floyd zyskał oficjalne uznanie formacji, oraz specjalną rekomendację
samego Davida Gilmoura.

TAPFS zaczynał w 1988 roku grając w lokalnych
australijskich pubach obecnie zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i
Kanadzie osiągnął status mega gwiazdy, szczelnie wypełniając stadiony
oraz ogromne hale koncertowe. Takiego sukcesu nie można określić
inaczej niż fenomenalny. Zespół występował już w prawie wszystkich
zakątkach świata poczynając od Sydney, poprzez największe hale Europy,
a kończąc na tak egzotycznych miejscach jak Chile czy Panama wszędzie
spotykając się z niesamowicie entuzjastycznym przyjęciem zarówno ze
strony fanów, jak i krytyków. W 1993 roku muzycy pojawili się na
pierwszym Międzynarodowym Konwencie Fanów Pink Floyd gdzie zyskali
przychylność jednej z najbardziej wymagających publiczności, która
kiedykolwiek mogłaby pojawić się na ich koncercie. Doskonale
dopracowany ponad dwugodzinny show, niesamowita gra świateł, projekcje
wideo oraz charakterystyczne wizualizacje sprawiają, że ich koncerty są
wiernym odzwierciedleniem wydarzenia jakim był każdy koncert Floydów.

Oto nadchodzi wyjątkowa szansa, aby ponownie usłyszeć
takie standardy jak „Comfortably Numb”, „Hey You”, „Wish You Were
Here”, „Another Brick In The Wall”, „Run Like Hell”, „Dogs”, „Money”,
„Time”, „Great Gig in the Sky” oraz inne utwory pochodzące z
repertuaru, który wstrząsnął umysłami na całym świecie. Australian Pink
Floyd Show to niepowtarzalna okazja, aby na własnej skórze, przekonać
się lub też po prostu dowiedzieć na czym polega ponadczasowy fenomen
Pink Floyd! Przeżyj koncert swojego życia.

Daty koncertów w Polsce:

27.01.2010 – Wroclaw, Hala Stulecia – Ludowa

28.01.2010 – Bydgoszcz, Hala Łuczniczka

29.01.2010 – Warszawa, Torwar

30.01.2010 – Katowice, Spodek

Ceny biletów:

WROCŁAW

Loża – 400 zł

Miejsca A1, A3 – 150 zł

Miejsca A4 śr., A1 bok, A2, B1, B2, D1, D2, A4 bok i tył – 130 zł

Miejsca A5, B3, D3 – 110 zł

BYDGOSZCZ

Miejca VIP, sektor 8, 10, 12 – 170 zł

Miejsca I kategorii – sektory 4, 6, 7, 9, 11, 14, 16 – 140 zł

Miejsca II kategorii – sektory 3, 5, 13, 15 – 120 zł

Płyta stojąca – 100 zł

KATOWICE

Loża – 300 zł

Sektory H, J – 170 zł

Balkon H, J – 170 zł

Sektor czerwony i niebieski do X rzędu – 125 zł

Sektor zielony – 145 zł

Płyta – 145 zł

Sektor niebieski – 100 zł

WARSZAWA

Loża – 350 zł

Sektory A, B, C, Y, Z – 180 zł

Sektory D, E, F, G, G1, H1, H, S, T, U – 145 zł

Płyta – 135 zł

Bilety do nabycia na stronach:

www.metalopolis.pl, www.ticketpro.pl, www.ebilet.pl, www.ticketonline.pl, www.ticketportal.pl, www.kupbilet.pl, www.eventim.pl

Konkurs The Australian Pink Floyd Show

Przed nami cztery wielkie koncerty The Australian Pink Floyd Show – największego na świecie tribute bandu. Właściwie nie koncerty, a spektakularne rockowe przedstawienia. Będzie je można zobaczyć we Wrocławiu, Bydgoszczy, Warszawie i Katowicach.

Wczoraj ruszył nasz konkurs, w którym na zwycięzców czekają podwójne wejściówki na każdy z koncertów TAPFS. Pytaliśmy się o tytuł utworu z albumu The Wall, który nie znalazł się na filmie Alana Parkera pod tym samym tytułem, oraz o nazwisko odtwórcy głównej roli dorosłego Pinka. Na te pytania można było odpowiadać jedynie wczoraj… Dziś (niedziela) prezentujemy kolejne dwa pytania (przypominamy, należy odpowiedzieć prawidłowo na minimum trzy z nich). Jutro szukajcie „pytania ostatniej szansy”.Pytania nr 3. i 4.:

3. Podaj imię i nazwisko wokalistki, która od kliku lat występuje z The Australian Pink Floyd Show i wykonuje słynne solo w The Great Gig In The Sky (utwór będzie można podziwiać podczas najbliższych koncertów w Polsce).4. Na filmie „The Wall” Parkera jest scenka (w trakcie „The Happiest Days of Our Lives”) w której psychopatyczny nauczyciel przyłapuje młodego Pinka na nieuważaniu podczas lekcji. Wyrywa mu notes z wierszykami i z drwiną czyta na głos jeden z nich. Jest to fragment tekstu jednej z wcześniejszych piosenek Pink Floyd. Której?Na prawidłowe odpowiedzi na pytania nr 3. i 4. czekamy tylko dziś (niedziela) do północy, pod adresem redakcja@cgm.pl. W temacie wiadomości należy wpisać TAPFS i nazwę miasta, w którym chcecie wybrać się na koncert (np.: TAPFS – BYDGOSZCZ).W treści maila, poza prawidłowymi odpowiedziami należy podać swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu. Uwaga – prosimy zachować kopię wysłanego maila. Jedna osoba może przysłać tylko jeden zestaw odpowiedzi – dublujące się zgłoszenia (np.” z różnych kont mailowych) nie będą brane pod uwagę.By wziąć udział w losowaniu, należ prawidłowo odpowiedzieć na minimum trzy pytania. Jutro ostatnie pytanie konkursowe, szansa dla tych, którzy przegapili pytania 1. i 2.

****

The Australian Pink Floyd Show to zespół, który przez wiele lat pracował na swój ogromny sukces doprowadzając swój występ do perfekcji. Zespół tworzą znakomici muzycy, którzy zdecydowali się poświęcić ogromną część swojego życia, aby stworzyć fantastyczne widowisko które zdoła sprostać legendzie. Dbałość o każdy najmniejszy szczegół, zatrudnienie techników oświetleniowych, jak również akustyka Colina Norfielda, którzy współpracowali z zespołem Pink Floyd powoduje, że ich koncerty to idealna rekonstrukcja występów Floydów. Muzycy z niebywałym pietyzmem podchodzą do kwestii brzmienia, używając dokładnie tych samych instrumentów na których grali słynni Brytyjczycy. Kunszt, jak i profesjonalizm całego przedsięwzięcia docenił sam zespół Pink Floyd, który niejednokrotnie pojawiał się na koncertach TAPFS. W 1996 roku formację spotkał niezwykły zaszczyt, grupa The Australian Pink Floyd Show została poproszona o występ na 50 urodzinach samego Davida Gilmoura, gdzie do muzyków na scenie dołączyli Richard Wright i Guy Pratt, aby wspólnie wykonać utwór Comfortably Numb! W rezultacie, Australian Pink Floyd Show jako jedyny ‘tribute band’ zespołu Pink Floyd zyskał oficjalne uznanie formacji, oraz specjalną rekomendację samego Davida Gilmoura.

TAPFS zaczynał w 1988 roku grając w lokalnych australijskich pubach obecnie zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i Kanadzie osiągnął status mega gwiazdy, szczelnie wypełniając stadiony oraz ogromne hale koncertowe. Takiego sukcesu nie można określić inaczej niż fenomenalny. Zespół występował już w prawie wszystkich zakątkach świata poczynając od Sydney, poprzez największe hale Europy, a kończąc na tak egzotycznych miejscach jak Chile czy Panama wszędzie spotykając się z niesamowicie entuzjastycznym przyjęciem zarówno ze strony fanów, jak i krytyków. W 1993 roku muzycy pojawili się na pierwszym Międzynarodowym Konwencie Fanów Pink Floyd gdzie zyskali przychylność jednej z najbardziej wymagających publiczności, która kiedykolwiek mogłaby pojawić się na ich koncercie. Doskonale dopracowany ponad dwugodzinny show, niesamowita gra świateł, projekcje wideo oraz charakterystyczne wizualizacje sprawiają, że ich koncerty są wiernym odzwierciedleniem wydarzenia jakim był każdy koncert Floydów.

Oto nadchodzi wyjątkowa szansa, aby ponownie usłyszeć takie standardy jak „Comfortably Numb”, „Hey You”, „Wish You Were Here”, „Another Brick In The Wall”, „Run Like Hell”, „Dogs”, „Money”, „Time”, „Great Gig in the Sky” oraz inne utwory pochodzące z repertuaru, który wstrząsnął umysłami na całym świecie. Australian Pink Floyd Show to niepowtarzalna okazja, aby na własnej skórze, przekonać się lub też po prostu dowiedzieć na czym polega ponadczasowy fenomen Pink Floyd! Przeżyj koncert swojego życia.

Daty koncertów w Polsce:

27.01.2010 – Wroclaw, Hala Stulecia – Ludowa

28.01.2010 – Bydgoszcz, Hala Łuczniczka

29.01.2010 – Warszawa, Torwar

30.01.2010 – Katowice, Spodek

Ceny biletów:

WROCŁAW

Loża – 400 zł

Miejsca A1, A3 – 150 zł

Miejsca A4 śr., A1 bok, A2, B1, B2, D1, D2, A4 bok i tył – 130 zł

Miejsca A5, B3, D3 – 110 zł

BYDGOSZCZ

Miejca VIP, sektor 8, 10, 12 – 170 zł

Miejsca I kategorii – sektory 4, 6, 7, 9, 11, 14, 16 – 140 zł

Miejsca II kategorii – sektory 3, 5, 13, 15 – 120 zł

Płyta stojąca – 100 zł

KATOWICE

Loża – 300 zł

Sektory H, J – 170 zł

Balkon H, J – 170 zł

Sektor czerwony i niebieski do X rzędu – 125 zł

Sektor zielony – 145 zł

Płyta – 145 zł

Sektor niebieski – 100 zł

WARSZAWA

Loża – 350 zł

Sektory A, B, C, Y, Z – 180 zł

Sektory D, E, F, G, G1, H1, H, S, T, U – 145 zł

Płyta – 135 zł

Bilety do nabycia na stronach:

www.metalopolis.pl, www.ticketpro.pl, www.ebilet.pl, www.ticketonline.pl, www.ticketportal.pl, www.kupbilet.pl, www.eventim.pl

Popularne newsy

Polecane

Share This