Krzysztof Ibisz jako ukraińska drag queen, Paweł Domagała „jeb*e Putina”

Działo się w ostatnim odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"


2023.03.11

opublikował:

Krzysztof Ibisz jako ukraińska drag queen, Paweł Domagała „jeb*e Putina”

Krzysztof Ibisz skradł całe show najnowszego odcinka polsatowskiego show. Wsiadł do windy i zniknął, bo na scenie wysiadł ktoś inny – Verka Serduchka. To ukraiński piosenkarz, aktor, satyryk Andrij Danyłko, który pod pseudonimem Verka występuje, jako drag queen. Utworem „Dancing Lasha Tumbai”, który zaprezentował Ibisz, podbił serca publiczności na Eurowizji w 2007 roku. Na taki występ Krzysztofa nikt nie był przygotowany. To wykonanie zelekryzowało wszystkich.

– Krzysiek, ja nie mogę uwierzyć w to co widzę. Zanim wyszedłeś na ten występ chciałam powiedzieć twojej mamie, że zazdroszczę jej takiego syna, choć teraz mam wątpliwości. Gratuluję. Krzyś Ibisz już nie będzie tym samym Krzysiem Ibiszem. Ale jaki ty masz dystans do siebie, ty masz nogi zgrabne, w ogóle, że ty to w spodniach trzymasz, to jest po prostu wstyd. Niejedna kobieta będzie umierała z zazdrości – mówiła totalnie oszołomiona Małgorzata Walewska.

– Jakie on ma pęciny! Ja też się cieszę, że ty zarówno w życiu, jak i na scenie bawisz się modą. Nie bardzo wiem, w jakich kategoriach to rozpatrywać, ale zabawa była przednia. Chciałem też powiedzieć, że Verka jest przeciwnikiem Putina i występuje w kijowskim metrze. Wczoraj rozmawiałem z przyjaciółmi z Ukrainy i chciałem z w ich imieniu i w moim powiedzieć – je… ć Putina – podkreślił dosadnie Paweł Domagała.

Polecane

Share This