Krzysztof Krawczyk miał żal do Roberta Lewandowskiego

Manager artysty zdradza przyczynę.


2021.04.13

opublikował:

Krzysztof Krawczyk miał żal do Roberta Lewandowskiego

fot. YouTube

Manager zmarłego 5 kwietnia Krzysztofa Krawczyka w ostatnich dniach publikuje liczne wspomnienia i historie związane z wokalistą. Dziś Andrzej Kosmala wraca do 2018 i wydanej wówczas piłkarskiej płyty Krawczyka „Biało-czerwoni! Przeboje kibica”. W trackliście tamtego wydawnictwa znalazły się m.in. piosenki dedykowane Robertowi Lewandowskiemu, Kubie Błaszczykowskiemu i Kamilowi Grosickiemu. Kosmala nie ukrywa, że do tego pierwszego wspólnie z wokalistą mieli duży żal, ponieważ nie odniósł się w żaden sposób do poświęconego mu nagrania.

„Nasza drużyna, polska drużyna, rusza do boju, by wygrać mecz / Nasza drużyna, polska drużyna, a na jej czole Robert jest /
Lewandowski, prosto z Polski, Lewandowski, orzeł polski / Lewandowski, gol dla Polski! Lewandowski, Lewandowski” – śpiewał o napastniku reprezentacji i Bayernu Monachium wokalista.

Sprawdź także: Nergal walczy o sekularyzację Polski. Muzyk łączy siły m.in. z Andrzejem Piasecznym i Robertem Biedroniem

Nigdy Lewandowski nie podziękował za tę piosenkę. Mieliśmy z Krawczykiem (ja autor tekstu) duże rozgoryczenie… Lewandowski jest wspaniałym piłkarzem i niech to zostanie… – komentuje teraz Andrzej Kosmala.

Wideo do piosenki „Lewandowski, gol dla Polski” wyświetlono na YouTube blisko 1,5 mln razy. Poniżej przypominamy klip.

Polecane

Share This