Krzysztof Zalewski i orkiestra kameralna na prestiżowym wydarzeniu muzycznym w kameralnym gronie z najpiękniejszym widokiem na całe Trójmiasto

Bilety są już dostępne.


2021.05.14

opublikował:

Krzysztof Zalewski i orkiestra kameralna na prestiżowym wydarzeniu muzycznym w kameralnym gronie z najpiękniejszym widokiem na całe Trójmiasto

fot. P. Tarasewicz / CGM.PL

Już w czerwcu tego roku na trójmiejską scenę muzyczną wkroczy nowy cykl imprez pod nazwą Olivia Stars, firmowanych przez największe postacie z polskiej sceny muzycznej. Na 34. piętrze Olivii Star, najwyższego budynku w Polsce północnej przygotowywany jest cykl unikalnych w swoim formacie wydarzeń, połączonych z kameralnym koncertem wybitnego polskiego muzyka, doskonałą kolacją i wykwintnymi trunkami.

To pierwszy raz, kiedy tego rodzaju wydarzenie odbywa się w Trójmieście. Inspiracją cyklu są legendarne koncerty, odbywające się na scenach muzycznych Nowego Jorku, Londynu czy Paryża, w których uczestniczy wąskie grono gości. Koncerty odbywają się w mocno kameralnym charakterze, zapewniającym im bezpośredni kontakt z artystą i jego muzyką.

Gwiazdami cyklu mają być największe nazwiska polskiej muzyki, a pierwszym z nich będzie Krzysztof Zalewski, którego koncert odbędzie się już 2 czerwca. Co więcej, artysta podczas koncertu, wykona wyjątkowe, przygotowane specjalne na ten wieczór aranżacje swoich utworów. Tego wieczoru odbędzie się również koncert Orkiestry Kameralnej Progress pod dyrekcją Ireneusza Wojtczaka. Muzyka przeplatana będzie rozmowami prowadzonymi przez współorganizatorkę wydarzenia, dziennikarkę muzyczną, a zarazem gospodarza wieczoru Gabi Drzewiecką. Za produkcję całości odpowiedzialny jest trzeci współorganizator – agencja Live, znana m.in. z produkcji koncertów Męskie Granie.

Cykl otworzy Krzysztof Zalewski, który wystąpi wspólnie z Orkiestrą Kameralną PROGRESS. Koncert odbędzie się 2 czerwca. Bilety są już w sprzedaży.

Sprawdź także: Martin Garrix, Bono i The Edge zaprezentowali oficjalną piosenkę promującą Euro 2020

Organizatorzy zaplanowali dla gości pełne doznań wieczory, które wypełni nie tylko muzyka. Do dyspozycji gości będą wszystkie trzy najwyższe piętra Olivii Star, w których odbędzie się zarówno część gastronomiczna (p.32), poprzedzająca koncert gwiazdy wieczoru, jak również poczęstunek po koncercie w restauracjach Arco by Paco Pérez, Treinta y Tres (p.33) oraz Vidokówka (p.32) na wysokości 140 metrów nad ziemią.

Jedną z atrakcji wieczoru będzie również możliwość wstępu do nowej, wciąż przygotowywanej do otwarcia, przestrzeni Olivii Star – Olivia Garden, egzotycznego ogrodu, wypełnionego tysiącami roślin w klimacie tropikalnego chill out’u – mówi Rafał Marcyniuk, z Olivia Star Top. Wierzymy, że moc tych doznań pozwoli naszym gościom szybko zrekompensować trudny okres, który mamy nadzieję już za nami, a wydarzenie będzie mocnym akcentem świadczącym o powrocie normalności. – dodaje Rafał Marcyniuk

Do dyspozycji gości będzie zarówno taras widokowy na 32. piętrze Olivii Star, jak i dwie restauracje na 33 p.: Arco by Paco Pérez oraz Treinta y Tres, serwujące unikalną kuchnię śródziemnomorską, przygotowywaną przez zespół jednego z najbardziej utytułowanych mistrzów kuchni fine dining, zdobywcy 5* przewodnika Michelin, Paco Péreza. To właśnie dania przygotowane przez niego będą dopełnieniem wieczoru, a znajdą się wśród nich selekcja kawiorów, świeże ostrygi i szampan – zapowiada Krzysztof Dembek, z Olivia Star Top.

Dołożyliśmy wszelkich starań, żeby był to niezapomniany wieczór – mówi Gabi Drzewiecka, dziennikarka muzyczna – Bilet to przepustka do niesamowitych doznań, które poruszą wszelkie zmysły. Jako częsty gość restauracji mogę zagwarantować, że kolacja będzie ucztą dla nawet najbardziej wymagających podniebień. Jako dziennikarka muzyczna gwarantuję, że Krzysztof Zalewski w akompaniamencie orkiestry to doznanie, które u wielu wywoła ciarki na ciele, a u wszystkich pozostawi wspomnienia, których opowiadanie będzie zaczynało się od słów „Nie uwierzysz jak niesamowicie to brzmiało”… – dodaje.

Polecane

Share This