Ksiądz zwrócił uwagę Tau, że gra w klubie przyjaznym gejom. „Dziwnie byłoby mi się bawić na katokoncercie w sutannie w gay friendly klubie”

Raper odpowiedział na komentarz duchownego.


2023.03.17

opublikował:

Ksiądz zwrócił uwagę Tau, że gra w klubie przyjaznym gejom. „Dziwnie byłoby mi się bawić na katokoncercie w sutannie w gay friendly klubie”

foto: mat. pras.

W czwartek w sieci pojawił się premierowy singiel Tau zatytułowany „El’azar”. Raper ogłosił również daty dziesięciu koncertów, które ma zagrać wiosną z okazji X-lecia Bozon Records. Trasę otworzy zaplanowany na 15 kwietnia koncert w warszawskim Nowym Berlinie. Klub deklaruje się jako przyjazny środowiskom LGBT, co niektórym gryzie się z Tau. Ks. Krzysztof Gryz, który prowadzi na YouTubie kanał Po Katolicku, skomentował post, w którym Tau zapraszał na koncerty, zwracając mu uwagę na specyfikę klubu.

Może uda się w Częstochowie. W grę wchodziłaby jeszcze Warszawa, ale trochę dziwnie byłoby mi bawić się na katokoncercie w sutannie w słynnym gay friendly clubie… – stwierdził ksiądz.

Co na to Tau? – Jezus w końcu chodził do prostytutek, a nie zamykał się w swoim kółku różańcowym. To przywilej być posłanym do takich miejsc – skomentował.

Tau – 10/10 Tour – rozpiska:

15.04 – Warszawa, Nowy Berlin
21.04 – Białystok, Piętro
22.04 – Lublin, Serce
28.04 – Łódź, Willa
29.04 – Poznań, Schron
05.05 – Gdańsk, Bunkier
06.05 – Częstochowa, BywaSięTuiTam
12.05 – Kraków, Żaczek
13.05 – Katowica, SiXa
19.05 – Londyn, White Eagle Club / Klub Orła Białego

Tagi


Polecane

Share This