Książę Kapota atakuje Sobotę: „J***ć was konfidenty”


2020.04.02

opublikował:

Książę Kapota atakuje Sobotę: „J***ć was konfidenty”

fot. P. Tarasewicz

Sobota nadal nie ustosunkował się do wypowiedzi Jongmena z wtorku. Głos zabierają za to kolejni artyści z rapowej sceny. Bilon, Malik Montana czy Kacper HTA wyrazili wsparcie dla Jongmena w komentarzach pod jego instagramowym filmem, potępiając jednocześnie Sobotę, któremu zarzuca się donoszenie na kolegów. Teraz w podobnym tonie wypowiadają się Książę Kapota i Frosti Rege. Kapota udostępnił na swoim instagramowym profilu w stories wpis Frostiego Rege z prywatnego profilu na Facebooku.

Sprawdź też: „O Sobocie wiedziałem już od ponad pół roku” – Jongmen o konflikcie ze szczecińskim raperem

Czy można upaść niżej? J***ć 60-tki. Raper, aktor, gangster, konfident – Sobota – napisał Frosti.

Na profilu autora „Kapo Di Tutti Capi” znalazły się ponadto filmy, w których artysta nie przebierając w słowach mówi, co sądzi o donoszeniu, jednocześnie przypominając, że przez instytucję tzw. małego koronnego, czyli właśnie „sześćdziesiątki” Bonus RPK przebywa w zakładzie karnym.

Dużo się dzieje, jeszcze bardzo dużo będzie się działo. Ci co potwierdzają „sześćdziesiątki”, potwierdzają innych – j***ć was k***y, konfidenty j***ne. Stop pomówieniom, murem za Bonusem, a wy k***y konfidenty żebyście byli j***i – komentuje Kapota.

Polecane

Share This