Kto jeszcze miał wystąpić na tegorocznym Pol’and’Rock Festivalu? WOŚP szykował dużą nazwę

Zespół wystąpi na kostrzyńskim festiwalu w 2021 roku.


2020.04.28

opublikował:

Kto jeszcze miał wystąpić na tegorocznym Pol’and’Rock Festivalu? WOŚP szykował dużą nazwę

fot. Szymon Aksienionek / WOŚP

Choć liczyliśmy na to, że tegoroczny Pol’and’Rock Festival się odbędzie, to nie zdziwiła nas wczorajsza wiadomość o jego odwołaniu. Sytuacja wygląda jak wygląda, wiemy, że imprezy masowe są ostatnimi elementami gospodarki, które mają szanse zostać odmrożone. WOŚP szykuje się na przyszły rok – 26. edycja Pol’and’Rock Festivalu odbędzie się w dniach 29-31 lipca 2021.

Jerzy Owsiak zapowiedział, że impreza zostanie przeniesiona wraz z całym ogłoszonym line-upem. Czy uda się utrzymać wszystkie gwiazdy, przekonamy się za kilkanaście miesięcy. Póki co jednak szef WOŚP podzielił się z fanami mocnym ogłoszeniem – na przyszłorocznym Pol’and’Rocku zobaczymy Limp Bizkit. Organizator wyjawił, że jedna z najważniejszych nu-metalowych grup w historii pierwotnie miała się pojawić na dużej scenie imprezy 1 sierpnia tego roku.

Trzymamy kciuki, by faktycznie udało się przenieść jak najwięcej składu imprezy na przyszły rok. Przypomnijmy, że do Kostrzyna latem mieli przyjechać m.in. The Exploited, Death Angel, Dirty Shirt, Saint City Orchestra Jinjer, Static-X, Dropkick Murphys, While She Sleeps, King Gizzard & The Lizard Wizard, Clutch, Pidżama Porno, Tagada Jones, Ørganek, Black River, The Rumjacks, Raz Dwa Trzy, Rise of the Northstar, Wednesday 13 i Fiddler’s Green.

Polecane

Share This