Kto z nowej fali hiphopowej najbardziej denerwuje Eldo?

Raper zdradził, czyjego fenomenu nie rozumie.


2021.07.27

opublikował:

Kto z nowej fali hiphopowej najbardziej denerwuje Eldo?

foto: P. Tarasewicz

To jest to, wobec czego my całą naszą generacją staliśmy okoniem. My mieliśmy taką – głupią, niegłupią – zasadę, że nie zarabiamy pieniędzy. „Po pierwsze nie dla sławy po drugie nie dla pieniędzy” – tak rapował Włodi. I wielu z nas wyznawało tę zasadę. Młodzi ludzie absolutnie jej nie wyznają i brawo dla nich – mówił niedawno Eldoka, podkreślając, że jest pod wrażeniem tego, jak młodzi artyści radzą sobie dziś na scenie biznesowo. Artysta niejednokrotnie bronił młodzieży, ale nie oznacza to, że podchodzi do niej bezkrytycznie. Goszcząc u Krzysztofa Stanowskiego w Hejt Parku raper przyznał, że jednego zjawiska nie rozumie – Ekipy.

Nie rozumiem, o co chodzi z tymi ludźmi z tej Ekipy. Kompletnie nie rozumiem ich fenomenu. Nie jestem w stanie tego zrozumieć. Nie wiem czy to jest generacyjna przepaść, ale ja nie rozumiem. Do tych lodów jakby coś chociaż było dodane, jakiś dyngs, breloczek, plakat, piłka z Lewandowskim – ocenił artysta.

Oczywiście warto tutaj zastanowić się, czy będziemy w ogóle rozpatrywać Friza i jego kompanów w kategoriach rapowych, ponieważ w ich przypadku nie jest to wcale takie oczywiste. Poniżej znajdziecie fragment Hejt Parku z udziałem Eldoki.

Tagi


Polecane

Share This