Kto zastąpił Simona Cowella w Mam Talent?

Muzyczny potentat uległ groźnemu wypadkowi


2020.08.13

opublikował:

Kto zastąpił Simona Cowella w Mam Talent?

Jak informowaliśmy niedawno najsłynniejszy juror America’s Got Talent, Simon Cowell uległ wypadkowi podczas testowania nowego roweru elektrycznego na dziedzińcu swojego domu w Malibu. Simon tak niefortunnie spadł z roweru, że złamał kręgosłup. Niezbędna była interwencja lekarzy.

– Simon zranił się w plecy i został zabrany do szpitala. Czuje się dobrze, jest pod obserwacją i jest w najlepszych możliwych rękach – mówiła rzeczniczka Cowella niedługo po wypadku.

– Dobra rada. Jeśli kupuje rower elektryczny, to najpierw przeczytaj instrukcję jak go używać. Złamałem sobie część kręgosłupa. Dziękuje wszystkim za słowa wsparcia. Wielkie dzięki dla wszystkich lekarzy i pielęgniarek, które się mną zajmowały. To jedni z najmilszych ludzi jakich poznałem w życiu. Pozostańcie bezpieczni – napisał na swoim Instagramie Cowell.

Jak się okazuje stan jurora jest dość poważny – w celu naprawienia kręgosłupa, w ciało Simona wprowadzono specjalny metalowy pręt. I właśnie z tego powodu Cowell nie będzie w stanie brać na razie udziału w nagraniach zaczynającego się właśnie 15. sezonu „Mam talent”. Na jego miejsce szybko znalazło się jednak zastępstwo. W fotelu jurora obok Heidi Klum, Sofii Vergary i Howie Mandela, pojawiła się Kelly Clarkson.

Simon szybko podziękował Kelly za zastępstwo, natomiast Kelly żartowała na swoim Twitterze, że mogłaby przywyknąć do nowej roli.

Mogłabym do tego przywyknąć. Tylko żartuję Simon. Zdrowiej. Rodzina America’s Got Talent tęskni za tobą – napisała Clarkson pod zdjęciem w fotelu jurorskim.

 

Żródło: Twitter / Today

Polecane

Share This