Kuba Knap przyznaje, że próbował odebrać sobie życie

"Breakpoint był taki, że poszedłem się zaj**ać".


2023.03.29

opublikował:

Kuba Knap przyznaje, że próbował odebrać sobie życie

fot. Bartek Wiski

Kuba Knap promuje swój nadchodzący materiał zatytułowany „TipiKnapa”. Wydawnictwo trafi na rynek 21 kwietnia. Póki co możemy posłuchać zapowiadającego je utworu „Mały świat”. Artysta udziela już wywiadów, w których mówi o nowej płycie, choć oczywiście nie tylko. Goszcząc na kanale Winiego artysta podzielił się poruszającą historią o tym, dokąd zaprowadziły go problemy z alkoholem.

Piłem ciągle. Breakpoint był taki, że poszedłem się zaj**ać – przyznał. Wyraźnie zaskoczony odpowiedzią Wini zapytał, czy raper podjął taką decyzję z powodu głosów, które słyszał w głowie. – Tak. Miałem wszystkiego dość. Wsiadłem w samochód i prawie dojechałem do Lublina z gazem wciśniętym w podłogę. Zastanawiałem się – ciężarówka czy drzewo – odparł raper.

Na szczęście zanim doszło do tragedii, w raperze zdążyła zajść przemiana. – Zawróciłem w pewnym momencie. Wróciłem do matki na kolanach, popłakałem się i przyznałem do wszystkiego. (…) Byłem już odmieniony. W sekundzie, w której zawróciłem samochód, już byłem w fazie: „dobra, zapi***am z nowym życiem, bo szkoda czasu”. Zatrzymałem się, spaliłem szluga i wróciłem do domu już jako nowy człowiek – opowiedział Winiemu Kuba.

@winitv Szczere wyznwanie Kuby Knapa [cała rozmowa dostępna na kanale Winiego na YT] #Wini #Rozmowa #KubaKnap #DC ♬ oryginalny dźwięk – WINI – WINI

Knapiwo gościł kilka dni temu w naszej redakcji. Zobaczcie Flintesencję, w której artysta bardzo dużo mówi o pracy nad płytą i o zmianach w życiu prywatnym, które doprowadziły go do obecnego miejsca.

Polecane

Share This