Kuba Knap znika z Facebooka i… publikuje nowy numer

Od premiery ostatniej płyty minął zaledwie miesiąc.


2017.11.18

opublikował:

Kuba Knap znika z Facebooka i… publikuje nowy numer

foto: mat. pras.

Choć od premiery nowego albumu Kuby Knapa „Najlepsze wyjście” minęło zaledwie kilka tygodni, artysta nie zamierza próżnować i obiecuje regularnie publikować nowe kawałki. Już teraz na kanale Kuby znajdziecie premierowe nagranie „Ramka fajek”.

Jednocześnie Kuba poinformował fanów, że znika z Facebooka. Nie oznacza to, że jego fanpage zostanie usunięty, ale będzie miał od teraz charakter informacyjny. – Znikam se z fejsbuka, bo ja i tak tu nie wchodzę prywatnie, uważam, że siedzenie w sieci to strata czasu. Żadnej nowej prywaty z mojej strony już tu nie znajdziecie, nie mam do tego cierpliwości, ani chęci tym bardziej. Moja stara nokia uśmiecha się do mnie z kiejdy jak to piszę – napisał na fanpage’u Kuba dodając: – Jako człowiek żyję w realnym świecie i tam mnie znajdziecie – przede wszystkim na koncertach, jak zwykle na ulicach, no i gdzieś w Polsce. Bo ze mną nigdy nie wiadomo, czy gdzieś za winklem akurat mnie nie ma, u Ciebie w mieście, Dzieciaku, też. A, i oczywiście w eterze – na nowych albumach czy w radio (zachowaliśmy oryginalną pisownię).

Artysta nie zamierza rezygnować natomiast z prowadzenia profilu na Instagramie. Od teraz to głównie tam będą się pojawiać bieżące wiadomości od Kuby.

 

Tagi


Polecane

Share This