Kuba Wojewódzki zapowiada muzycznych gości. Jedno jest pewne – słupki oglądalności wystrzelą w górę

To może być najlepiej oglądany odcinek tego sezonu


2021.04.10

opublikował:

Kuba Wojewódzki zapowiada muzycznych gości. Jedno jest pewne – słupki oglądalności wystrzelą w górę

Już od jakiegoś czasu w programie Kuby Wojewódzkiego pojawią się muzyczni goście młodego pokolenia. Znany dziennikarz coraz częściej zaprasza do swojego show także znanych raperów dla których raczej nie ma miejsca na antenach innych stacji telewizyjnych. Ostatnio gościli u niego Kizo i Żabson, co już na pewno miało odzwierciedlenie w wykresach oglądalności. Obaj reprezentanci chillwagonu generują niesamowite zasięgi. Jest jednak szansa, że najbliższy odcinek przebije popularnością wszystkie dotychczasowe. Wojewódzki poinformował właśnie, że w najbliższym odcinku programu odbędzie się telewizyjna premiera kawałka „Zaebiście” Ekipy. Jakby tego było mało, na kanapie Kuby zasiądzie niezwykle popularna wokalistka – Natalia Szroeder.

– Możesz nie wiedzieć kim są ale powinieneś wiedzieć dlaczego rządzą światem 🌏 #YouTube oraz dziewczyna wielu talentów a nie tylko swojego chłopaka… @natalia_szroeder Tylko u nas telewizyjna premiera nowego singla #ekipa Zaebyście⚠️🎙️🎼 – napisał na Insta Wojewódzki.

Najnowszy numer EKIPY – „Zaebiście” w nieco ponad dobę od premiery ma już na liczniku 5.6 miliona wyświetleń. Całkiem dobrze radzi sobie także pierwszy, znakomity singiel Natalii – „Powinnam?”, który został wyświetlony już ponad 1.2 miliona razy.

Polecane

Share This