Kultowe albumy w kolorowych, limitowanych wydaniach

Universal przygotował nie lada gratkę na Święta.


2018.12.12

opublikował:

Kultowe albumy w kolorowych, limitowanych wydaniach

24 tytuły, które ucieszą nie tylko uszy melomanów, ale i oczy estetów. Limitowana seria Kolorowe Winyle, dostępna wyłącznie w Empiku, to doskonały pomysł na oryginalny prezent, który zaskoczy nawet najbardziej wybrednego fana winylowych płyt.

W ramach kolekcji Kolorowe Winyle udostępnione zostały limitowane wydania takich kultowych krążków jak „Blue Train” Johna Coltrane’a, „Tubular Bells” Mike’a Oldfielda, „Zooropa” U2, „Rising” Rainbow, „Back to Black” Amy Winehouse”, „Who’s Next” The Who i wiele, wiele innych. Nie zabrakło propozycji dla wielbicieli alternatywnego rocka – „Hot Fuss” The Killers, „Urban Hymns” The Verve czy „Blue Album” Weezera. W kolekcji znalazły się również soundtracki – „Strażnicy Galaktyki” oraz „Bracie, gdzie jesteś?” oraz koncertowy album B. B. Kinga „Live at The Regal”. Bardzo zróżnicowane tytuły w kolekcji łączy jedno – każda z tych płyt powinna znaleźć się w kolekcji prawdziwego wielbiciela muzyki odtwarzanej z płyt winylowych.

Kolory płyt są dodatkową atrakcją, ponieważ barwy krążków nie zawsze odpowiadają bezpośrednio okładce albumu. Informacja o tym, jaki kolor płyty zawiera dane wydawnictwo, znajduje się bezpośrednio na opakowaniu winyla. Rąbka tajemnicy uchylamy także w unboxingu płyt z kolekcji:

Płyta winylowa to nośnik, który wymyka się prawom ekonomii czy logiki. Wszystko przez to, że ludzie, jakkolwiek nie zmieniałby się świat dookoła nich, pozostają romantykami, którzy cenią styl oraz unikatowość. Kolorowe Winyle to idealna odpowiedź na to zapotrzebowanie. Coraz więcej nowych i młodych artystów wydaje swoje albumy nie tylko w formacie CD i cyfrowym, ale także na płycie winylowej. Jest to rozumiane jako swojego rodzaju nobilitacja.

Poznajcie ekskluzywną, kolekcjonerską edycję Kolorowych Winyli, które zachwycą nie tylko dźwiękiem, ale i designem. Dostępne wyłącznie w salonach Empik do 24 grudnia 2018 lub do wyczerpania zapasów. Każde z wydawnictw w limitowanym nakładzie.

Amy Winehouse – Back to Black
Mike Oldfield – Tubular Bells
U2 – The Joshua Tree
U2 – Zooropa
John Coltrane – Blue Train
Aerosmith – Get A Grip
Eric Clapton – Slowhand
Genesis – Duke
The Who – Who’s Next
Verve – Urban Hymns
B.B. King – Live At The Regal
Def Leppard – Pyromania
INXS – Kick
Lynyrd Skynyrd – Second Helping
Rainbow – Rising
Thirty Seconds To Mars – A Beautiful Lie
Blondie – Parallel Lines
Creedence Clearwater Revival – Cosmo’s Factory
The Killers – Hot Fuss
Różni wykonawcy – Guardians of the Galaxy Vol. 1 DLX
Blink-182 – Take Off Your Pants And Jacket
John Martyn – Solid Air
Różni wykonawcy – O Brother, Where Art Thou?
Weezer – Blue Album

Polecane

Share This