Łąki Łan coverują T.Love na dwa sposoby

"I Love You" w wersjach... country i rave.


2017.10.02

opublikował:

Łąki Łan coverują T.Love na dwa sposoby

foto: mat. pras.

T.Love świętują przypadające na ten rok 35-lecie działalności akcją „T.Cover”, w ramach której zaproszeni przez zespół goście przygotowują własne wersje mniej i bardziej popularnych piosenek zespołu Muńka. Dotychczas mieliśmy okazję posłuchać m.in. Miuosha interpretującego „To wychowanie”, Tego Typa Mesa wykonującego ze swoim zespołem „Dziewczyny”, Katarzyny Nosowskiej („King”), Dawida Podsiadło („Bóg”) czy Kamila Bednarka („Stokrotka”).

Covery pojawiają się w ostatnie soboty kolejnych miesięcy. Na końcówkę września swoją przeróbkę piosenki T.Love przygotowała grupa Łąki Łan. Właściwie mówimy tutaj o dwóch przeróbkach, ponieważ zespół zaprezentował aż dwa podejścia do klasycznego „I Love You”. Łąki Łan zagrali piosenkę w wersji country oraz w dość niespodziewanej – nawet biorąc pod uwagę fakt, że mamy do czynienia z nieszablonowo działającym zespołem – rave’owej.

Zespół Muńka jest obecnie w rocznicowej trasie. Po jej zakończeniu grupa planuje zrobić sobie dłuższe wolne. – Od stycznia robimy przerwę. Po prostu muszę zresetować głowę… Są takie chwile w życiu, kiedy trzeba po prostu troszkę zastopować. Rock and roll nie jest dla mnie wszystkim. Oczywiście T.Love to moje najstarsze dziecko, ale ja nie jestem scenicznym ćpunem. Nie jestem uzależniony od sławy i popularności – mówił wiosną lider T.Love.

 

 

 

Polecane

Share This