Lamb na dwóch koncertach w Polsce


2019.07.02

opublikował:

Lamb na dwóch koncertach w Polsce

fot. mat. pras.

Jeszcze w tym roku do Polski zawita duet Lamb. Brytyjczycy wystąpią w dwóch miastach – 20 listopada we wrocławskim A2, a 21 listopada w warszawskiej Stodole. Bilety w ogólnej sprzedaży będą dostępne od czwartku 4 lipca od 10:00 na Stodola.pl i LiveNation.pl. Przedsprzedaż Citi Handlowy ruszy w środę, 3 lipca o 10:00 i zakończy się w czwartek, 4 lipca o 9:00.

Lamb to elektroniczny duet z Manchesteru, którego muzyka to mieszkanka trip hopu, drum’n’bass i jazzu. Zespół tworzą Andy Barlow (producent) i Lou Rhodes (wokalistka i autorka tekstów). W 1996 roku wydali swój pierwszy album „Lamb”, na którym znalazł się jeden z ich największych hitów „Górecki”.

Artyści przyjadą do Polski, by promować swój siódmy, wydany w kwietniu tego orku krążek „The Secret of Letting Go”.

To nie był nasz najłatwiejszy album w produkcji, ale z pewnością wydaje się być jednym z najmocniejszych do tej pory. Pomimo, iż często wystawiamy swoje zdrowie psychiczne na próbę, zawsze wyciągamy coś z tego doświadczenia. To prawdziwa dynamika brata/siostry, ale jak mawiają krew jest gęstsza niż woda; muzyka to nasza krew – komentuje duet.

Tagi


Polecane

Share This