Lana Del Rey w piątek wydała płytę i już zapowiedziała kolejną


2021.03.21

opublikował:

Lana Del Rey w piątek wydała płytę i już zapowiedziała kolejną

fot. mat. pras.

W piątek na rynku pojawiła się nowa płyta Lany Del Rey zatytułowana „Chemtrails Over the Country Club”. Wydawnictwo zbiera znakomite recenzje, ale to pewnie nie wystarczy, by zapewnić sobie numer jeden na liście Billboardu, ponieważ tego samego dnia swój nowy krążek wydał Justin Bieber. Czy Lana planuje teraz skupić się na promocji krążka albo np. chwilę odpocząć po jego wydaniu? Cóż… nie. Wokalistka właśnie zapowiedziała kolejny album, który ma trafić do sklepów za nieco ponad dwa miesiące.

„Rock Candy Sweet” – taki tytuł otrzymał nadchodzący krążek Amerykanki. Wydawnictwo ma się ukazać już 1 czerwca, choć warto tutaj podkreślić, że mamy do czynienia z Laną Del Rey, której w przeszłości zdarzało się już przesuwać premiery swoich krążków. Poniżej znajdziecie okładkę płyty, a jej szczegóły poznamy zapewne niebawem.

Sprawdź także: Billie Eilish pokazała światu swój nowy wizerunek i podbiła Instagram. Jej zdjęcie jest trzecim najpopularniejszym w dziejach serwisu

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Lana Del Rey (@lanadelrey)

Na wydaną w piątek płytę „Chemtrails Over The Country Club” trafiło 11 utworów napisanych przez Lanę Del Rey i Jacka Antonoffa. W trackliście znalazł się cover klasyka Joni Mitchell „For Free” z gościnnym udziałem Zelli Day i Weyes Blood, a na „Breaking Up Slowly” gościnnie pojawia się Nikki Lane. Wokalistka świętowała premierę krążka publikacją nowego teledysku do singla „White Dress” w reżyserii Constellation Jones. Klip jest zainspirowany twórczością Davida Lyncha. „White Dress” to trzeci singiel promujący album, po tytułowym „Chemtrails Over The Country Club” oraz „Let Me Love You Like A Woman”.

Polecane

Share This