Lauren Daigle prezentuje „Thank God I Do”

Nowa imienna płyta w maju


2023.03.11

opublikował:

Lauren Daigle prezentuje „Thank God I Do”

Lauren Daigle, dwukrotna laureatka Grammy, przedstawia nowy singiel „Thank God I Do” i zapowiada imienny album, który ukaże się 12 maja.

„Thank God I Do” otwiera nowy kreatywny rozdział dla pochodzącej z Luizjany artystki, która w ubiegłym miesiącu podpisała kontrakt z Atlantic Records we współpracy z labelem wytwórni Centricity Music.

Na czele kreatywnego zespołu wspierającego Lauren Daigle stoi nagrodzony Grammy producent Mike Elizondo (Twenty One Pilots, Mary J. Blige, Fiona Apple, Carrie Underwood), a także autorzy piosenek m.in. Natalie Hemby, Shane McAnally, Amy Wadge, Lori McKenna, Jason Ingram czy Jon Greene.

Lauren Daigle proponuje 20 uduchowionych i pełnych pozytywnej energii piosenek, które ukażą się w dwóch odsłonach. Pierwsze 10 piosenek poznamy 10 maja, a drugą połowę w późniejszym terminie, jeszcze w tym roku.

– To mój najdroższy projekt – przyznaje Daigle. – Są tu wesołe momenty, uroczyste, ekstrawertyczne, ale i introwertyczne. Bardzo się cieszę, że na tej płycie rozwinęłam się w pisaniu piosenek.

Jako wielowymiarowa artystka na nowej płycie Lauren Daigle odkrywa każde swoje oblicze, od oszałamiającego i potężnego głosu, przez bogate opowieści po niesamowitą muzykalność inspirowaną nowoorleańskmi korzeniami.

Z ponad miliardem streamów i wieloma wyprzedanymi trasami koncertowymi na koncie, Lauren Daigle nadal umacnia swój status nowoczesnej wokalnej gwiazdy z globalną, stale rosnącą bazą fanów.

Od czasu wydania nagrodzonego Grammy, pokrytego platyną albumu „Look Up Child” z 2018 roku – z przełomowym hitem „You Say” – Daigle nie znika z list przebojów Billboardu.

Kiedy „Look Up Child” zadebiutował na 3. pozycji zestawienia Top 200 Albums, Daigle stała się pierwszą kobietą w historii, która jednocześnie trafiła do Top 10 w zestawieniach Pop i Christian Albums.

Lauren szybko pobiła kolejny rekord, spędzając 100 tygodni na pierwszym miejscu listy Top Christian Albums. W dorobku ma jeszcze jeden rekord za 5-krotnie platynowy „You Say”, który jest najdłużej utrzymującym się singlem na szczycie jakiegokolwiek zestawienia Billboardu.

Urodzona w Lake Charles w Luizjanie Lauren Daigle jest dwukrotną laureatką Grammy, siedmiokrotną zwyciężczynią Billboard Music Award, czterokrotną American Music Award i dziesięciokrotną GMA Dove Music Award.

Poza sceną, Daigle aktywnie angażuje się w edukację muzyczną, pracę z zagrożoną młodzieżą, opiekę nad dziećmi i osobami starszymi, a wszystko to poprzez założoną w 2018 roku organizację The Price Fund. Ponadto, do tej pory Lauren przekazała ponad 2,4 miliona dolarów dla 40 organizacji non-profit na całym świecie.

Polecane

Share This