Lawendowa Taylor Swift

Wokalistka promuje "Midnights".


2023.01.28

opublikował:

Lawendowa Taylor Swift

fot. mat. pras.

Taylor Swift zaprezentowała oficjalny teledysk do piosenki „Lavender Haze” z bestsellerowego albumu „Midnights”. Gwiazda wyreżyserowała i napisała scenariusz do kameralnego, lekko psychodelicznego klipu. W teledysku pojawia się Laith Ashley De La Cruz, transgenderowy aktor i aktywista. De La Cruz wciela się w rolę kochanka Taylor w wideo.

Wcześniej artystka udostępniła klipy „Anti-Hero” oraz „Bejeweled”, które również wyreżyserowała.

Dziesiąty album studyjny gwiazdy muzyki pop, „Midnights”, został wydany w październiku i szybko osiągnął pierwsze miejsce w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Teraz Swift pobiła nowy rekord, sprzedając sześć milionów albumom na całym świecie w ciągu dwóch miesięcy, w tym trzy miliony w samych Stanach Zjednoczonych. To osiągniecie czyni ją jedyną artystką, która ma pięć albumów, które sprzedały się w ponad milionie egzemplarzy w tygodniu premiery, z czego „Midnights” w swoim debiutanckim tygodniu sprzedało się w liczbie prawie 1,6 miliona. Jest to pierwsza płyta, która sprzedała się w ponad milionie egzemplarzy od 2015 roku.

Osiągnięcia Taylora w ciągu ostatniego roku były absolutnie spektakularne! Jest prawie nie do pomyślenia jest, aby jakikolwiek artysta sprzedał ponad sześć milionów albumów w mniej niż osiem tygodni w jakimkolwiek okresie naszej działalności – powiedział dyrektor generalny Republic Records, Monte Lipman.

Polecane

Share This