Legenda rodzimej sceny w nowym klipie Fabijańskiego i Młodego Jimma

Dziś premiera albumu "R.A.P.".


2021.06.04

opublikował:

Legenda rodzimej sceny w nowym klipie Fabijańskiego i Młodego Jimma

fot. P. Tarasewicz / CGM.PL

W ostatnich tygodniach Fabijański i Młody Jimm regularnie dzielili się z fanami kolejnymi singlami zapowiadającymi płytę „R.A.P. (Rymowana Anatomia Prawdy)”. Od dziś wydawnictwo zespołu skandal można znaleźć w serwisach streamingowych. Artyści świętują premierę publikacją nowego klipu do utworu tytułowego, w którym Sebastian Fabijański i Młody Jimm kreślą własną definicję muzyki, której poświęcili spory kawałek życia. W klipie gościnnie pojawił się Waldemar Kasta.

Na kilka tygodni przed premierą krążka Fabijański i Młody Jimm, czyli grupa skandal odwiedzili naszą redakcję, by spotkać się z Marcinem Flintem. Artyści odnieśli się m.in. do tego, czy ich zdaniem nazwanie zespołu skandal, będące nawiązaniem do tytułu klasycznego albumu Molesty, nie jest nadużyciem.

Gdybym nazwał płytę „Skandal”, to może tak, ale z racji na to, że to nazwa ekipy, nie uważam tego za nadużycie – mówi w rozmowie z Marcinem Flintem Sebastian.

Zacząłem kminić nad nazwą. Pomyślałem sobie, że Fabijański x Młody Jimm x Fabijański to jakoś tak… że może warto byłoby to spiąć jednym słowem. I pomyślałem: kurde, ten koleś co tam miał te beefy wszystkie, jeszcze aktor i raper, z tym młodym, nikomu nieznanym – przecież to jest skandal. Jakoś mi ten skandal wszedł i jak pomyślę, że tak się nazwaliśmy, to moim zdaniem w żaden sposób nie ujmuje to Moleście – komentuje.

Polecane

Share This