Legenda rodzimej sceny remiksuje kawałek Belmondziaka


2021.02.02

opublikował:

Legenda rodzimej sceny remiksuje kawałek Belmondziaka

fot. kadr z wideo

W Boże Narodzenie Belmondo aka Belmondawg podzielił się z fanami premierowym numerem „Pappardelle All’arrabiatta”, w którym w swoim stylu nawijał: „Dałem się nabrać, zachowałem się jak baran / Pozmieniał się landschaft zamawiałem gnocchi, ale jest Alliata”. Teraz artysta dzieli się remiksem tego kawałka przygotowanym specjalnie z myślą o fizycznym maxisinglu, który możecie już zamawiać ze strony Poppyn.org. Za przygotowanie nowej wersji odpowiada legenda rodzimej sceny – Kixnare.

Fizyczne wydanie „Pappardelle All’arrabiatta” obok remiksu Kixnare’a ma zawierać także trzy inne wersje, ponadto znajdziemy na nim oryginał wyprodukowany przez Expo 2000, instrumental oraz a capellę. Młody G obiecał podpisać wszystkie zamówione egzemplarze. Obok maxisingla CD artysta oferuje także płytę w pakiecie z koszulką.

Za Młodym G ciągnie się nadal sprawa płyt, których w przeszłości zdarzało mu się nie wysyłać. W przypadku poprzedniego wydawnictwa „Aglio E Olio” wszystko było już w porządku, więc trzymamy kciuki, by raper podtrzymał passę.

Sprawdź także: Gruby Mielzky wraca na planszę. Nareszczie

 

Wini rozczarowany Belmondziakiem

Belmondawg generalnie stroni od mediów, ale zdarza mu się zrobić wyjątek. W ubiegłym roku raper pojawił się u Macieja Dobkowicza w To Czy To na jego kanale 6:45, rok wcześniej w sieci ukazała się jego rozmowa z Winim. Niestety, wygląda na to, że nie mamy co liczyć na kontynuację, ponieważ Wini przyznał, że nie jest mu już po drodze z Młodym G.

Zmienił mi się totalnie sposób postrzegania jego osoby – powiedział podczas niedawnego youtube’owego live’a szef Stoprocent, podkreślając jednocześnie, że pogorszenie jego relacji z byłym członkiem Mobbyn nie jest konsekwencją tzw. Rafalalagate, ale wynika z prywatnych spraw, o których nie chce mówić publicznie.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane


Share This