Legendarny raper dołącza do GROMDA: Walki na gołe pięści


2020.12.01

opublikował:

Legendarny raper dołącza do GROMDA: Walki na gołe pięści

Na Instagramie gromda.tv pojawił się enigmatyczny wpis o dołączeniu do elitarnego klubu Rycha Peji.

– Peja Slums Attack, legenda polskiego rapu. Witamy w elitarnym klubie GROMDA. GROMDA: Walki na gołe pięściNie ma miękkiej gry! – czytamy w poście, w którym zamieszczono także fotę Rycha.

Peja „przywitał” się z obserwatorami profilu w komentarzu.

Podejrzewamy, że Rychu nie zdecydował się na udział w gali w roli zawodnika – prawdopodobnie wystąpi na gali jako gość muzyczny. Na razie jednak nie ma żadnych oficjalnych informacji potwierdzających rolę Peji w wydarzeniu.

GROMDA

Elitarny klub dżentelmenów GROMDA rozpoczął swoją działalność. Podziemne stowarzyszenie prawdziwych mężczyzn skupia w swoich szeregach niepodrabialnych wojowników. Boks powraca do korzeni, a fani spragnieni prawdziwych walk na gołe pięści, z poszanowaniem honorowych zasad czekali na to od zawsze. GROMDA wchodzi do gry!

Zebrawszy najlepsze wzorce z Wysp Brytyjskich i Stanów Zjednoczonych serwujemy wam jedyny turniej w boksie na gołe pięści w Polsce. GROMDA wyznacza nową jakość w realnych pojedynkach. Odrzuciliśmy wszystko co zbędne skupiając się na zachowaniu honorowych zasad rywalizacji sportowej. Nasi członkowie muszą wykazać się niezłomnych charakterem, który pozwoli im przetrwać największy ból i krew.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gromda (@gromda.tv)

Polecane

Share This