Lenny Kravitz wraca do Polski

Artysta będzie u nas promował "Raise Vibration".


2019.10.16

opublikował:

Lenny Kravitz wraca do Polski

foto: mat. pras.

Kolejna wizyta Lenny’ego Kravitza i kolejne miasto. 15 czerwca Amerykanin przyjedzie do nas promować swój ubiegłoroczny album „Raise Vibration”. Tym razem artysta zawita do Areny Gliwice. Będzie to drugi koncert Kravitza z nowym materiałem w Polsce. Wiosną muzyk wystąpił w Atlas Arenie w Łodzi.

Sprzedaż biletów ruszy w najbliższy piątek o 10:00 na LiveNation.pl. Już dziś w południe wejściówki będą mogli nabyć klienci banku Citi Handlowy. Organizatorem koncertu jest Live Nation Polska.

Artysta znany ze swoich energetycznych koncertów, po raz kolejny zafunduje nam niezapomniane show na żywo! Lenny Kravitz podnosi wysoko poprzeczkę swoją muzyką, idealnie łącząc brzmienia rock‘n’rolla, funku, bluesa i soulu – na co idealnym przykładem jest jego ostatni jedenasty studyjny album Raise Vibration. Nawiązujący do jego młodzieńczych inspiracji – ale przede wszystkim wzbogacony mądrością oraz doświadczeniem jakie nabył w ciągu 30 lat na scenie, reprezentuje potężne twórcze odrodzenie oraz odważne i błyskotliwe dzieło zgodne z jego dziedzictwem i wiarą.

Lenny Kravitz, uważany za jednego z najwybitniejszych muzyków rockowych naszych czasów, w trakcie swojej ponad 30-letniej kariery wielokrotnie udowodnił, że wykracza poza określony gatunek muzyczny, pokazując niezwykły styl i klasę. Natchniony soulowymi, rockowymi i funkowymi wpływami lat 60. i 70. kompozytor, producent muzyczny i multiinstrumentalista, zdobył w swojej karierze cztery Grammy® i ustalił rekord ilości zdobytych nagród w kategorii „Best Male Rock Vocal Performance”. Dotychczasowe albumy studyjne artysty sprzedały się w nakładzie ponad 40 milionów egzemplarzy na całym świecie.

Polecane

Share This