Levis Music Tour 2010

Dub Pistols, Renton, Oszibarack, Plastic, Novika, Kamp!, Dick4Dick...


2010.10.08

opublikował:

Levis Music Tour 2010

Sześć imprez w sześciu miastach – wszystkie pod jednym szyldem „Levi`s Music Tour”. Wystąpią najciekawsze polskie zespoły oraz czołówka rodzimych didżejów.

Cykl wystartuje 30 października w warszawskim klubie 1500 m2 i tu niespodzianka – pojawi się znana i lubiana gwiazda zagraniczna. Na imprezie zagra koncert angielska formacja Dub Pistols, autorzy takich przebojów jak „I`m In Love”, „Problem Is”, „Cyclone” czy „Back To The Daylight”. Wystąpi też warszawska grupa Renton. Nie lada atrakcją będzie też występ Barrego Ashwortha, charyzmatycznego lidera Dub Pistols, który tej nocy zagra set didżejski.

To dopiero początek muzycznych atrakcji i pierwszy przystanek na trasie „Levi`s Music Tour”. Z Warszawy wyruszymy do innych miast – odwiedzimy Katowice, Kraków, Wrocław, Sopot i Poznań. Gwiazdami imprez będą Plastic, Kamp!, Oszibarack, Novika i Dick4Dick. Będzie to też niepowtarzalna okazją do zapoznania się z nowymi nagraniami artystów – grupy Oszibarack i Dick4Dick kończą pracę na swoimi kolejnymi albumami, więc występ na „Levi`s Music Tour” będzie świetną okazją do zaprezentowania nowych utworów szerszej publiczności.Takiej okazji nie można przegapić! Na trasie pojawi się też grupa Kamp!, wielka nadzieja polskiej sceny elektroniczno-popowej, która dołączy do nas po zakończoniu trasy koncertowej po Stanach Zjednoczonych. Koncerty to jednak nie wszystko. Mamy dla was wyjątkowy upominek – coś miłego dla ucha. Będzie to płyta CD, na której znajdą się nagrania artystów występujących na trasie „Levi`s Music Tour”. Na kompilacji pojawią się m.in. utwory Dub Pistols, Kamp!, Oszibaracka oraz remiksy warszawskiej formacji Last Robots.

A teraz ważna informacja – bilety na imprezy można zdobyć w sklepach marki Levi`s lub w konkursach orgaznizowanych przez patronów medialnych tego wydarzenia.

W tym roku jesień będzie bardzo gorąca.

Koncerty:

30.10 – Dub Pistols, Renton – klub 1500m2 (Warszawa)

05.11 – Oszibarack – Oko Miasta (Katowice)

19.11 – Plastic, Max Skiba – Forty Kleparz (Kraków)

25.11 – Novika – Bezsenność (Wrocław)

03.12 – Kamp! – Versalka (Sopot)

10.12 – Dick4Dick – SQ (Poznań)

Polecane

Share This