Liam Gallagher twierdzi, że Noel dzwonił i błagał go o przebaczenie


2023.01.20

opublikował:

Liam Gallagher twierdzi, że Noel dzwonił i błagał go o przebaczenie

foto: mat. pras.

Z doświadczenia wiemy, że żaden rozpad zespołu muzycznego nie jest na tyle ostateczny, by nie dało się wrócić na scenę. Tym bardziej jeśli na stole leżą duże pieniądze, a w przypadku Oasis wiemy, że byłyby one gigantyczne. Bracia Noel i Liam Gallagherowie nie rozmawiają ze sobą od lat, przynajmniej oficjalnie, chętnie skupiają się za to na wzajemnych oskarżeniach i obrzucaniu błotem. Do tej pory jeśli w ogóle pojawiał się pomysł wznowienia działalności nieaktywnego od blisko 15 lat Oasis, to na ogół wychodził od Liama. Młodszy z Gallagherów robił to oczywiście w swoim stylu, sugerując, że on jest gotowy zrobić to dla fanów, ale jego nie może przez upór Noela.

Słuchaj dzieciaku, słyszałem, że robisz koncerty, na których ludzie nie mogą pić alkoholu. To najdziwniejsza rzecz, jaką zrobiłeś. Wybaczam ci. Reaktywujmy wielkie „O” razem. Dosyć pieprzenia. Stawiam drinki – tak zwracał się do brata w 2018 roku Liam. – Lubię myśleć, że Oasis wrócą do siebie, ale nie w tym tygodniu – to z kolei sugestia z ubiegłego roku. Podobnych wypowiedzi było więcej, ale co najważniejsze, podobne w wymowie stwierdzenie wreszcie padło z ust starszego z braci.

Kilka dni temu w wywiadzie dla BBC Noel zapytany o szansę na powrót Oasis, odparł: – Nigdy nie mów nigdy. I choć muzyk dodał, że taki powrót byłby możliwy jedynie w „wyjątkowych okolicznościach”, to jego słowa natychmiast podłapali fani, a także Liam. Wokalista nie omieszkał przy tym oczywiście dopiec bratu, niemniej trudno nie odnieść wrażenia, że coś może być na rzeczy.

Właśnie nasz chłopak błagał mnie przez telefon o przebaczenie i chce się spotkać. Bóg z nim. Co myślicie: spotkać się czy kazać mu spi****lać? – zapytał na Twitterze fanów Liam. Jeśli chodzi o nas, zdecydowanie trzymamy kciuki za to, by bracia się spotkali.

Polecane

Share This