Lider Weezer wyda książkę

Poznaliśmy szczegóły długo oczekiwanej książki Riversa Cuomo, "The Pinkerton Diaries".


2011.11.12

opublikował:

Lider Weezer wyda książkę

Książka opisywana jest jako „dokładnie odzwierciedlenie myśli Cuomo” podczas komponowania i nagrywania klasycznego albumu Weezer, „Pinkerton” (1996). Złożą się na nią dzienniki, maile, listy, zdjęcia i dokumenty szkolne należące do Cuomo i pochodzące z lat 1994-1997.

Premiera 12 grudnia.

Cuomo dołączy do książki kolekcję nagrań demo, które, jak przekonuje, są integralną częścią dzienników. Kompilacja będzie zatytułowana „Alone Ill” i złoży się na nią 26 nagrań.

Lider Weezer wyda książkę

W dziele zatytułowanym „The Pinkerton Diaries” Cuomo opowie, jak sugeruje już sam tytuł, o powstawaniu drugiego albumu Weezer, „Pinkerton” (1996).

– To kolekcja moich zapisków, emaili, listów, zdjęć, dokumentów – wszystkiego, co pochodzi z lat 1994-1997 – wyjaśnia magazynowi „Spin” artysta. – Będziecie mogli poznać moje ówczesne zdanie na temat tego materiału.

Frontman zdradził również, iż zbliżająca się trasa Weezer, „Memories” (grupa wykona podczas niej w całości dwa albumy: „The Blue Album” i właśnie „Pinkerton”), będzie się różniła „z nocy na noc”.

– Każda noc będzie niepowtarzalna. Koncerty będą się różniły od siebie wszystkim: produkcją, wykonaniami piosenek, ubiorem, rekwizytami – zapowiada Cuomo.

Tagi


Popularne newsy

Polecane

Share This