Lidia Kopania: „Ania Kurwan, brawo tvp”


2019.06.15

opublikował:

Lidia Kopania: „Ania Kurwan, brawo tvp”

Na naszej rodzimej scenie hiphopowej beefy to praktycznie chleb powszedni. Z reguły bywa tak, że jak ktoś chce zaistnieć bardziej niż może dzięki swojej muzyce, zaczyna obrażać nieco bardziej popularnych kolegów po fachu. Przywykliśmy już do tego i takie sytuacje zupełnie nas nie dziwią. Jeśli takie zachowanie przenosi się do światka popowego i dość popularną wokalistę atakuje taka, która nigdy zbyt popularna nie była, to nieco nam skacze ćisnienie:-)

Jak się okazuje, Lidia Kopania, którą kojarzyć możecie ale umówmy się nie musicie, zaatakowała w swoich social mediach Anię Karwan, wokalistkę znaną szerszemu gronu, która wystąpiła w siódmej edycji The Voice Of Poland. Lidia komentując odbywający się właśnie festiwal w Opolu napisała:

„A Opole, jak zwykle… byle co, ania Kurwan, brawo tvp”

Sytuacja jest o tyle zabawna, że wpis szybko został usunięty. Jak donosi Pudelek, post zniknął ale po interwencji managementu Ani Karwan:

„Nie nam oceniać zachowanie Pani Lidii Kopani, pozostawiamy to jej sumieniu. Na naszą prośbę post został zdjęty, a management Pani Lidii nas przeprosił za całe zajście. Kategorycznie potępiamy natomiast zjawisko hejtu w sieci i uważamy, że należy je piętnować”- pisze Pudelek.

Serwis skontaktował się także z Lidią ale ta nie chciała komentować całego zajścia.

W hip-hopie takie hejtersko – zazdrosne zachowania z reguły nazywamy „bólem d*py”. Ciekawe czy w tym wypadku, też o to właśnie chodziło…

Polecane