Life Festival Oświęcim 2019 się nie odbędzie

Organizatorzy wydali oświadczenie w sprawie festiwalu.


2019.02.22

opublikował:

Life Festival Oświęcim 2019 się nie odbędzie

foto: Artur Rawicz / Show The Show

Bywalcy Life Festivalu Oświęcim zastanawiali się, dlaczego pod koniec lutego wciąż nie znamy ani gwiazd, ani nawet terminu tegorocznej edycji imprezy. Okazuje się, że nie poznamy, ponieważ festiwal został zawieszony. Tegoroczna edycja oświęcimskiej imprezy się nie odbędzie, ale… niewykluczone, że festiwal odbędzie się gdzie indziej, tak przynajmniej można wywnioskować z oświadczenia organizatorów.

Zarząd Fundacji Peace Festival, która jest dotychczasowym organizatorem wydarzenia Life Festival Oświęcim, organizowanego nieprzerwanie od dziewięciu lat na terenie miasta Oświęcim, realizowanego w latach 2017 – 2018 pod nazwą Tauron Life Festival Oświęcim, informuje, iż wydarzenie to w roku 2019 w obecnym miejscu i formule organizacyjnej nie odbędzie się. Powodem zawieszenia projektu w 2019 r., jest brak możliwości pozyskania wystarczających środków na sfinansowanie festiwalu. Jednakże prowadzone są działania na rzecz kontynuacji organizacji wydarzenia pod nazwą Life Festival w nowej odsłonie oraz formule organizacyjne – czytamy w opublikowanym na fanpage’u imprezy komunikacie.

Na przestrzeni lat TLFO gościł na swoich scenach znakomite gwiazdy, m.in. Europe, Queen, Eltona Johna czy Erica Claptona.

Polecane

Share This