Lil Uzi Vert odpowiada na krytykę za wszczepienie sobie diamentu w czoło


2021.02.09

opublikował:

Lil Uzi Vert odpowiada na krytykę za wszczepienie sobie diamentu w czoło

fot. mat. pras.

Lil Uzi Vert wpadł jakiś niedawno na szalony pomysł – chciał wszczepić sobie w czoło diament wart 24 miliony dolarów. Drogocenny przedmiot kupiony został u popularnego w kręgu celebrytów jubilera Elliota Avianne’a posługującego się pseudonimem Elliantte i jest wart więcej niż wszystkie samochody oraz dom rapera. Artysta zdradził, że jest tak dumny, ze swojego zakupu, że chce wszczepić sobie diament w czoło, jakkolwiek irracjonalnie to nie brzmi. Na pytanie, czy nie wolałby po prostu umieścić kamienia w sygnecie, raper odparł, że nie, ponieważ sygnet można zgubić, a nie chciałby się rozstawać z błyskotką, na którą wydał aż taką kwotę. Jak powiedział tak zrobił i kilka dni temu zamieścił nagranie, na którym z dumą zaprezentował drogocenny kamień na swoim czole.

O ile raper jest zachwycony, to w sieci pojawiło się sporo głosów krytyki. Lil Uzi Vert zdaje się tym nie przejmować i udostępnił na swoim Twitterze trzy zdjęcia. Zobaczymy na nich troje hindusów (dwóch mężczyzn oraz kobietę) w tradycyjnych strojach z bindi lub tilaką na czole oraz krótkim komentarzem.

Jestem po prostu zwykłym gościem – napisał Lil Uzi Vert.

SPRAWDŹ TAKŻE: Diament wszczepiony w czole? Słoń szydzi z Lil Uzi Verta

Lil Uzi Vert ujawnił również, że razem z Grimes planuje wszczepić sobie chip do mózgu. Mowa oczywiście o Neuralink, czyli słynnej firmie Elona Muska, najbogatszego człowieka na świecie oraz narzeczonego Grimes. Firma zajmuje się opracowaniem interfejsu mózg-komputer. W sierpniu zeszłego roku implant udało się wszczepić do mózgu świni. Firma robi jednak błyskawiczne postępy i niedawno Elon Musk przekazał, że udało mu się podłączyć Neuralink oraz mózg małpy. Ujawnił, że zwierze jest w stanie grać w gry wideo siłą swojego umysłu.

Raper napisał na Twitterze „Neuralink”, a na jego post odpowiedziała Grimes z propozycją wszczepienia sobie czipów. Artysty nie trzeba było dwa raz namawiać i z miejsca zgłosił swoją gotowość do takiego nowatorskiego zabiegu. W odpowiedzi dziewczyna Elona Muska stwierdziła, że najwcześniej może dojść do tego w 2022 roku, będzie to eksperymentalna operacja, ale jeśli się powiedzie to „będą mieć wiedzę Bogów”.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane

Share This