Lil Uzi Vert tłumaczy dlaczego wszczepił sobie diament w czoło


2021.02.16

opublikował:

Lil Uzi Vert tłumaczy dlaczego wszczepił sobie diament w czoło

foto: mat. pras.

Lil Uzi Vert zszokował ostatnio wszystkich wszczepiając sobie w czoło diament wart 24 miliony dolarów. Drogocenny przedmiot kupiony został u popularnego w kręgu celebrytów jubilera Elliota Avianne’a posługującego się pseudonimem Elliantte i jest wart więcej niż wszystkie samochody oraz dom rapera. Chwilę po zakupie artysta ujawnił swoje plany co do błyskotki – wszczepi ją sobie w czoło. Twierdzi, że to lepsze niż umieszczenie drogocennego kamienia w sygnecie, który łatwo przecież może zgubić. Jak powiedział tak zrobił i kilka dni temu zamieścił nagranie, na którym z dumą zaprezentował drogocenny kamień na swoim czole. O ile raper jest zachwycony, to w sieci pojawiło się sporo głosów krytyk, jednak Lil Uzi Vert zdaje się tym nie przejmować.

SPRAWDŹ TAKŻE: Lil Uzi Vert odpowiada na krytykę za wszczepienie sobie diamentu w czoło

Raper powiedział teraz dlaczego zdecydował się na wszczepienie sobie diamentu w czoło. W rozmowie z Fat Joe na IGTV stwierdził, że umieszczenie kamienia wartego 24 miliony dolarów w sygnecie byłoby szczytem głupoty. Raper przyznał, że zdarza mu się budzić w różnych dziwnych miejscach i szybko zgubiłby pierścień.

Gdybym umieścił diament w sygnecie to byłoby chyba najgłupszym pomysłem na świecie, bo na pewno bym go zgubił. Stary znasz mnie, często zdarza mi się obudzić w różnych dziwnych miejscach i otoczeniu – powiedział Lil uzi Vert.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez FAT JOE (@fatjoe)

Lil Uzi Vert ujawnił również, że razem z Grimes planuje wszczepić sobie chip do mózgu. Mowa oczywiście o Neuralink, czyli słynnej firmie Elona Muska, najbogatszego człowieka na świecie oraz narzeczonego Grimes. Firma zajmuje się opracowaniem interfejsu mózg-komputer. W sierpniu zeszłego roku implant udało się wszczepić do mózgu świni. Firma robi jednak błyskawiczne postępy i niedawno Elon Musk przekazał, że udało mu się podłączyć Neuralink oraz mózg małpy. Ujawnił, że zwierze jest w stanie grać w gry wideo siłą swojego umysłu.

Raper napisał na Twitterze „Neuralink”, a na jego post odpowiedziała Grimes z propozycją wszczepienia sobie czipów. Artysty nie trzeba było dwa raz namawiać i z miejsca zgłosił swoją gotowość do takiego nowatorskiego zabiegu. W odpowiedzi dziewczyna Elona Muska stwierdziła, że najwcześniej może dojść do tego w 2022 roku, będzie to eksperymentalna operacja, ale jeśli się powiedzie to „będą mieć wiedzę Bogów”.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane


Share This