Limp Bizkit na Ursynaliach!


2012.03.01

opublikował:

Limp Bizkit na Ursynaliach!

Z nieukrywaną radością informujemy, iż Limp Bizkit, amerykański gigant z pogranicza rapcore i numetal, zagra podczas tegorocznej edycji festiwalu Ursynalia – Warsaw Student Festival! – czytamy w informacji od Organizatorów.

Grupa została założone w 1994 roku przez Freda Dursta, Sama Riversa i jego kuzyna Johna Otto. Ogólnoświatowy sukces odniosła za sprawą wydanego w 1999 roku albumu „Significant Order”, na którym znalazły się takie hity jak „Nookie” czy „Break Stuff”. Dobra passa Limp Bizkit została podtrzymana albumem „Chocolate Starfish and the Hot Dog Flavored Water”, na którym znalazł się m.in. kawałek „Rollin` i „My Way”. Ostatni, szósty album grupy został wydany 28 czerwca 2011 roku po tytułem Gold Cobra. Album promują single pt. Gold Cobra i Shotgun. Koncert Limp Bizkit podczas Ursynaliów będzie ich trzecim w Polsce.

llusion zagra podczas tegorocznych Ursynaliów!

Illusion to prawdziwa ikona polskiej, rockowej sceny muzycznej. Zespół został założony w 1992 w Gdańsku przez Tomasza „Lipę” Lipnickiego (wokal, gitara), Jurka „Jerry” Rutkowskiego (gitara) i Pawła Herbascha (perkusja). W zeszłym roku nastąpiło wznowienie działalności grupy., zespół zagrał 3 koncerty: w katowickim spodku, sopockiej ergoarenie i warszawskim torwarze. Koncerty spotkały się ze wspaniałym przyjęciem. Illusion ma na swoim koncie 6 albumów studyjnych, z czego ostatni The Best of Illusion, wydany w zeszłym roku, zawiera największe przeboje zespołu oraz dodatkowe dwa nowe utwory. Singiel „Solą w oku” z tej płyty znalazł się na pierwszym miejscu Rockowej Setki 2011 w radiu Eska Rock.

Zestawienie powstało dzięki głosom słuchaczy, którzy wybrali setkę najlepszych rockowych  utworów 2011 roku. Koncert Illusion podczas Ursynaliów będzie częścią trasy koncertowej z okazji 20-lecia istnienia zespołu.

Do tej pory na Ursynaliach swoją obecność potwierdzili m.in. Slayer (USA), Billy Talent (CAN), Mastodon (USA), Gojira (FRA), Jelonek, Armia, Luxtorpeda i My Riot.

Polecane

Share This