„Line-up MADE IN WWA na pewno jest zaskakujący dla odbiorców polskiego hip-hopu” – organizatorka imprezy w nowym odcinku Flintesencji

Zapraszamy do obejrzenia rozmowy z Tamarą Przystasz z Follow The Step.


2022.04.29

opublikował:

„Line-up MADE IN WWA na pewno jest zaskakujący dla odbiorców polskiego hip-hopu” – organizatorka imprezy w nowym odcinku Flintesencji

fot. P. Tarasewicz

Już dziś w hali EXPO XXI rusza MADE IN WWA, festiwal, który mamy nadzieję na stałe zagości w rozpisce stołecznych imprez. O pierwszej edycji wydarzenia opowiada nam Tamara Przystasz z agencji Follow The Step.

MADE IN WWA to przekrój polskiego rapu – coś zarówno dla fanów klasyki, jak i nowych trendów. W line-upie znaleźli się Barto Katt, CatchUp x Hodak, Dwa Sławy, Tuzza, DZIARMA, KAZ Bałagane, Białąs, Zdechły Osa, Janusz Walczuk, White 2115, Miętha, Oliwka Brazil, Smolasty, Miły ATZ, Malik Montana, OIO, Kacperczyk Avi & Louis Villain, Jacuś, ReTo, JWP/BC i Tede. Trzeba przyznać, że dobór artystów jest bardzo oryginalny, ale taka była też wizja organizatorów, którzy chcieli połączyć ze sobą największe gwiazdy i artystów, którzy może nie kręcą jeszcze imponujących wyników, ale poziomem swojej twórczości zasługują na to, by zwrócić na nich uwagę.

Rozpoczynający się dziś festiwal nie jest jedyną dużą imprezą organizowaną przez Follow The Step. Agencja zaprasza także na FEST Festival do Parku Śląskiego oraz ON AIR Festival (ponownie do Warszawy). Tama pracuje nad bookingiem każdej z tych imprez, więc o każdej dowiecie się czegoś nowego z poniższego odcinka Flintesencji.

Szczegóły programu oraz bilety na MADE IN WWA znajdziecie tutaj.

Polecane

Share This